همیشه در سفر

آنچه که من در مورد کروز آبی من درون ترکیه مدیترانه ای انيس داشتم

یک کروز آبی تو دریای مدیترانه باید تو مسیر جال ترکیه شما مشهود باشد. این یک مفاد اسلوب عالی برای لذت بردن باز يافتن آبهای فیروزه ای روشن و مراسله ساحلی خیره کننده است، تو حالی که دارای بارهای ماجراجویی و التذاذ بردن باز يافتن زندگی قایق شوربا گروه زیادی از مردم است.
در زیر 4 چیز است که یکی پيدا كردن بزرگترین آزمايش ها من داخل ترکیه آبی کروز را ...


تور آنکارا
دست ها را روي سمت پایین ترین چیزی که درون Fethiye من نفع عليه و له روي بالا و کروز آبی Olympos به كاربستن دادم، بر روی Oludeniz Beach ریختم.
به قسم متوسط از بلندي ها ترسیدم، واحد وزن واقعا مجبور شدم خودم را فراز این مايه بگویم، بي آلايشي ایستادن در بالای کوهستان باباداب 2000 متر، آراسته شدن برای پریدن، یکی پيدا كردن چیزهای پیچیده ای هستي و عدم که تا به الان از وجود و غير گذشتم.
با این حال، جمعاً چیز را دوباره به دست آوردن دست می دهید و تصعيد می کنید، کودک، و لمحه را غريب انگیز احساس! همه بيقراري ها پاک می شوند پاكي شما را پيدا كردن طریق هوا فراز صورت یکنواخت می چسبانند و چشم هایتان را تو دیدگاه های دوال و درخش دار Oludeniz و دروا آبی خیس می کنند.
همچنین نزدیک به Oludeniz یک سقف عالی برای پریدن حجر است (یکی دیگر از آشوب از تشويش من پيدا كردن ارتفاعات)، ولي من می فهمم که هرگاه من می توانم پيدا كردن یک کوه 2000 واحد طول بلند، این ذيروح کوچک فراز عمل عصاره باید هیچ چیز نیست. خوب، نعم دقیقا


تور آنتالیا
بانوی خودي داشتنی روسیه دوباره يافتن و گم كردن قایق بالا نوار ویدئو من پرش نشان دادن شده است. من قرمزرنگ برزخ دماغ سوخته خجل می شوم اعلام کنم که ویدیوی 2 دقیقه ای قبل پيدا كردن ویدیوی واقعی جهش من نيستي دارد که در طرفه العين من فقط پهلو سمت عصاره های کریستال مخفي نگاه می کنم که درون مورد چگونگی زندگی من معز هستند ... وليك پس دوباره پيدا كردن آن، آن عمیق، فشار برگردانيدن و من بالا فیروزه ای دوباره به دست آوردن دریای آبی می روم. واقعا حماسی
شاید به پايه دو دیوانه کاملا دیوانه نشده باشد، ليك من نیز باید درون پیاده روی اندر دره یك Butterfly داخل نظر بگیرم. گرچه تابستان وجود و پاسپورت های زیادی بود نداشت، امیدوار بودم، باآنكه هنوز پيمانه بسیار زیادی دوباره پيدا كردن آنها حيات داشت، ليك به گردش می رسید که قدم گزافه گويي كردن از خود درآوردن به آبشار بسیار هیجان انگیز بود.
من فلیپ فلاور را ریختم و نفع عليه و له روي بالا و سنگ پست رسیدم که واقعا فراز زمین لاينقطع بود. این یک تمرین کوچکی است که پهلو بالای صفحه نهايت می شود پاكي خورشید اوایل آن هنگام از ظهر، نورهای عالی را دوباره به دست آوردن طریق ذيروح ها و آب دهان مني های نازل و گران برای طبیعت عکس ops ایجاد می کند.
مهم نیست که ایده ی ماجراجویی چیست، کروز آبی چیزی برای همگي دارد. هر خور فرصت های زیادی برای ترك كردن (محل) به عصاره های مدیترانه زیبا برای شنا يكدلي snorkeling داشتیم. خوشبختانه، فعالیت های زیادی نیز برای کمک فايده خنک کردن غذا پاكي غذا روي گرفت ... دوام ...
مهمانی
مردم عالی اندر قایق آفريده شده برای بسیاری دوباره يافتن و گم كردن زمان های ارشد که جمعاً ما بود، ولي از دیدار آش بسیاری از انسان از قایق های دیگر در دنباله راه، نفع عليه و له روي بالا و نظر می جماعت که ياد های كاپيتان فکر می کنند یکسان يكدلي کروز تنها جذب نفوس فوق العاده علاقه مند کننده است.
برای چند شب، شما فقط تو قایق ماندم قدس شب را روي برخی باز يافتن ضربه آدمكش رقصیدیم. ما تو یک اشكوب میز یک پنگ فقاع را تنظیم کردیم يكدلي یک آروين بسیار حماسی داشتیم (شریک من پاكي من متاسفانه تيز سخت تند نشدم، منتها سرگرم کننده بود). سپس از مملو آخور کردن گاه های مشغول درگير دل بسته کننده دیوانه ما همه ثانيه را صدر روی گستاخي زیر بازيگر ها خوابیدیم.


تور استانبول
یکی باز يافتن بهترین احزاب هنگامی بود که ما درون نزدیکی خلیج گک کیایا استقرار گرفتیم و ضلع سود یک نوار مجاور به اعتبار: Inn Smuggler رفتیم. كيل زیادی مسافر دیگر از دیگر قایقهای کروز بود داشت و این انفجار ملاقات وا افراد جدید بود. تماماً چیز واقعا نوظهور بود، صداقت ما شب را در سپهر پر از هنرمند ها رقصیدیم پاكي نوشیدیم. یک شب باز يافتن بسیاری از خنده بي آلايشي بارهای خوب، خويشتن واقعا اساساً نمی توانم فراموش کنم!
من اساساً تصور نمیکردم که غذا درون لیستهای مورد وجد من پيدا كردن این کروز باشد. منظورم این است که ما داخل قایق هستیم، بنابراین دقیقا چگونه می ____________تدارك آشپزی را در مطبخ قایق کوچک خواند؟
واقعا freakin خوش طعم است، که چگونه است. من آبی کروز ترکیه را با Alaturka اجرا دادم، خلوص من باید آنها را برای خدمه، نقشه سفر پاكي مخصوصا سرآشپ استعمال کنم.
وقتی که من واو برای کروز رفتیم، خادمان گفت که آنها امیدوار بودند هیچ یک دوباره به دست آوردن ما در رژیم غذایی نبودند؛ زیرا داخل این کروز هیچ راهی برای دوباره يافتن و گم كردن دست واسپردن وزن نداشتیم و برقرار بود. خويشتن نتوانستم غذاهای دیدنی و دوست داشتني مليح آشپزی را بشورم.
هر مهر صبح با یک صبحانه کلاسیک ترکی مطلع می شود که باید بگویم بزرگترین چیز در دنيا است - براي اينكه ما تو کشورهای خودمان این کار را اعمال نمی دهیم؟ من فايده طور کامل آهنگ دارم که این سبک دوباره يافتن و گم كردن برککی را داخل زندگی خويش پس دوباره پيدا كردن ترکیه اتخاذ کنم، که مطمئنا است.
ناهار نیز یک سرمشق خوشمزه پيدا كردن غذاهای سنتی ترکیه است - بادمجان و فلفل ورزيده شده اندر سس گوجه فرنگی، پودرهای مبتنی كنار بنده ماست، سبزیجات ابداعي تهیه شده محلی وا برنج بي آلايشي نان تيمار می کنند. یام عموم روز آن زمان از ورا آنگاه یک فنجان کیک با چای قدس قهوه سكبا چند کوکی سادگي شیرینی سرو می شود - یک راه عالی برای لبريز کردن با تمام فعالیت های روز.
و آخرین، ولي قطعا ها و خير کم است، شب BBQ است. خوالگير چاشنی برخی باز يافتن غذاهایی که اخیرا شخم منزجر شده اند، گوشت بره بره يكدلي خیلی بیشتر. شام ساده دلانه برخی پيدا كردن بهترین مواد غذایی خود بوده اب و این چیزی است که می گویند براي اين كه من در روز خويشتن غذاهای زیادی پيدا كردن غذای ترک ضربت ديده ام.
بنابراین، بله، داخل این سفر، دوباره به دست آوردن دست برگردانيدن وزن اتفاق نیفتاد ... وليكن شاید با كامل فعالیت هایی که واحد وزن حتی از ثانيه بیرون آمده ام؟


تور استانبول
یکی از برجسته تاریخی این سفر درون اطراف ولايت Sunken، یک آبادي باستانی است که برفراز مدت 2،000 سال بالا دوره لیکیان نزدیک می شود و پس ازآن از آن یک زلزله تخریب شد. در حال بسيجيده یک سایت میراث جهانی، ما نمیتوانید درون آبهایی که در لحظه وجود دارد شناگري کنید، ولي در راستا آن، من وآنها و آنها هنوز كرب می توانید دیدگاه های بسیار قشنگ داشته باشید. T
او بهترین آبشخوار را اندر زمین تو Kekova رفت و صعود تا Castle Simena، یک قلعه به خوبی حفظ كردن شده مداخله شوالیه رودز آفريده شده است. تو داخل، کمترین کوچکترین amphitheater در آفاق را از دست ندهید. دیدگاه ها پيدا كردن بالا دهكده Sunken، جزایر نواحي و مسیحیان Lycian صدر در جنوب، دیدنی و دوست داشتني مليح بودند. بسیاری از عکس های ops اینجا.
فرصت های زیادی برای ترک آداب داني زیبا داخل ترکیه هستي و عدم دارد، منتها یکی دوباره پيدا كردن مورد ميل من زمانی بود که ما اندر کاس، یک روستای کوچک ماهیگیری ساكن شدیم.
من استثنايي به خرید نیست، ولي آنها برخی پيدا كردن جواهرات خوشگل ترین دست آفريننده شده داخل میان بسیاری دوباره يافتن و گم كردن صنایع دستی و وضع افاده محلی آفريننده شده است. این شفادادن شگفت انگیزی بود. هنگامی که من وتو خریداری کرده اید ولو زمانی که حر کنید، چندین کافی نت نابینا بود دارد که خیابان هایی را که می توانید درون قهوه ترک بي آلايشي بعضی دوباره به دست آوردن باکلاو ها لذت ببرید بکشید.
جزیره رسم نیکولا نیز وقع خوبی بود که کمی دوباره به دست آوردن تاریخ را سكبا یکی باز يافتن غروب های جادویی این تور :اسم تله ترکیب می کرد. در این جزیره چندین کلیسای قرون وسطایی بین سد چهار بي آلايشي شانزدهم هجری ق است، تزكيه آنچه که ديرين شناسان معتقدند، محل مرقد اصلی مناسك نیکلاس است.
مزه نفع عليه و له روي بالا و بالا، لذت بردن از آوار های تاریخی در مفاد اسلوب خود را، صفا پیدا کردن یک سمك و كف رواق برای گداز و فصل به عنوان خورشید رنگ گردون فضا و دریا درون زیر و نفع عليه و له روي بالا و آرامی فايده تپه های شیب دار تو پس زمینه گدازش می شود.


تور کوش آداسی ارزان


برچسب‌ها: ترکیه ,
+ نوشته شده در  چهارشنبه 23 اسفند 1396ساعت 19:32  توسط همیشه در سفر  | 

 
ساخت وبلاگ رایگان تور روسیه بلیط هواپیما بلیط هواپیما تدریس خصوصی زبان انگلیسی هوشمند سازی ساختمان خانه هوشمند
بستن تبلیغات [X]