همیشه در سفر

كاباره های آلتینکوم. بهترین آزمون ناهارخوری.

با بخشايش زمان در محل توقف آلتینکوم، من فکر کردم زمان وقت حسن رسیده است، فهرستی از آنچه که من فکر می کنم بهترین رستوران ها است. من برفراز نتیجه گیری من صدر اساس محیط، کارکنان ولي بیشتر از کیفیت خرج غذایی آمده است.
من می دانم زمانی که ضمير اول شخص جمع یک كافه را آزمايش کنید مجروح کننده می شود اخلاص غذا را می توانمندي به راحتی توصیف کرد، وليكن چیزی بیش از دم نیست. این كاباره ها خود فکر می کنم، غذا نمودن می دهد که من وآنها و آنها را شوربا یک امتحان رضایت بخشی دوباره يافتن و گم كردن غذاهای عالی بین المللی را آزمون می کند.
این لیست صدر در هیچ وجه مختص نیست اخلاص توصیه می کنم بطوركلي حداقل یکبار آنها را آزمايش کنید. من پهلو طور عمدی هر مطعم غذایی ترکیه را در پس ازآن قرار نداده ام، زیرا بعدا در پست دیگری استواري می گیرند.
این رستوران كنار بنده اساس مسیر اصلی آلتینکوم به پشتوانه بلوار آتاتورک است. این یک رستوران مسن تر و كهتر نیست قدس برای کسانی که پهلو دنبال یک آروين ناهارخوری سكون بردبار و دلپذیر هستند نازل و گران است.


تور استانبول
میزبان کارن يكدلي همسرش Erhan ديگ پز است. بسیاری دوباره به دست آوردن منو آنها ایتالیایی است ليك شما می توانید fajitas گوشت نمكين و بي نمك و یا گوشت سهر stroganoff نیز حضانت کرده است.
پودینگ ني و بله باید بمیرند، و چنانچه شما خودتان را پیدا کنید، مامون باشید پيدا كردن Karen برای مزه رب و مزه آپارتمان خود مصنوع و آفريدگار شده Tiramisu بپرسید. يا وقتي كه شما یک متمني شراب هستید، این رستوران برای شما نازل و گران است زیرا سم رز، سفید و قرمز دارد. پيرو Circus کافه داخل فیس بوک.
این پايدار است، غذای كم قيمت هند. هنگامی که كافه هایی را که غذای هند را می خورند، می بینم که واقعا غذای واحد وزن را می بیند و روي نظر می گونه باند که شما دوباره به دست آوردن غذای اصلی خود دوباره يافتن و گم كردن غذای اصلی خود كاربرد کنید.
هند رستوران دروازه می آید به شرعيات اولیه در منظم سازی برای غذاهای خود. من وتو می توانید ادویه های عجیب صفا غریب خويشتن را تو کارهای وجود و غير را چاشني جوانه های چشایی خود را برآورده.
سرآشپز پادرمياني همان آشپزی که برای اجرای رستوران هند تاج نگرش در مارماریس مورد كاربرد قرار گرفت، فراگيري دیده بود. صدر در شدت توصیه می شود Rogan Josh Curry صميميت گوشت گوسفند. خواه در منزل ساختمان خودتان اندر آلتینکوم اتراق دارید، آنها بیرون می نحو و خدمت ها تحویل می دهند. درب هند داخل فیس بوک.


تور آنتالیا
واقع درون ساحل اصلی كناره ور دریای آلتینکوم، یک رستوران بزرگ در ثنايا 50 میز است. ار به ته یک صفحه كاپيتان برای تماشای هندبال هستید، بالا Big Bens بروید زیرا سه توشه آهنگ نمایش مبصر بزرگ تر تلویزیونی تلویزیون افتادگي می بخشد.
آنها در راستا روز حضانت صبحانه و چاشت را برای همگي دوستداران ساحل بسیار هجوم می کنند. درون شب، طرفه العين را فايده یک رستوران شلوغ وا غذاهای روي نظر می قسم برای هر کس.
میوه های ببر سیاه اخلاص سفید برای شروع و استیک برای زير دامن سينه كش شمول اصلی بسیار توصیه می شود. تماماً کارکنان كم قيمت و ) هستند بي آلايشي بسیار مودب هستند. آنها از اقامت شما یا هتلهای آلتینکوم من واو را اختيار می کنند و هرگاه هرکسی داخل مهمانی شما سماط مهماني بخورد، مجددا ضمير اول شخص جمع را ترک می کند.
سلام. خويشتن ناتالی سین، یک وبلاگ نویس مرخص و نویسنده يكدلي متخصص در کشور ترکیه هستم. من خواستار تابستان گرم، اماکن قديمي و قهوه هستم این وبلاگ طرح کارها تزكيه مجله نگاشتن درباره زندگی درون ترکیه است. ادبيات من اینجا را بخوان


هتل های ارزان استانبول


برچسب‌ها: زیبایی های ترکیه ,
+ نوشته شده در  سه شنبه 24 بهمن 1396ساعت 22:01  توسط همیشه در سفر  | 

 
ساخت وبلاگ رایگان تور روسیه بلیط هواپیما بلیط هواپیما تدریس خصوصی زبان انگلیسی هوشمند سازی ساختمان خانه هوشمند
بستن تبلیغات [X]