همیشه در سفر

گردوخاك خراب های یوروموس ترکیه

من شايق راه رفتن داخل اطراف نشانه ها كارها تاليفات تاریخی پاكي پس پيدا كردن یک مالوف ذکر Euromos واحد وزن تصمیم گرفتم در آنك سفر تو یک سفر. پهلو من سخن شد که ويران آواره های قدیمی حيات که قطعا مرتبت نگاه کردن به طرفه العين بود.
حالا، بیایید فراز اینجا برسیم. هرگاه در حال عبور پيدا كردن ویرانه های Euromos در حالی که در جاده Bodrum / Milas است، دنبال از نفس به جايگيري نگاه کنید. چند عکس بگیرید و مجدد دوباره به ماشین خويش برسانید.
با این حال، دام تار خاصی را ايفا به جريان انداختن ندهید. من و جدی ناامید شدم خرابه های قدیمی مرئي شد که هشت استوانه هستند و در مورد اندازه، اعتبار آپارتمان خيز خوابه من عظيم است.
درباره ويران آواره های یوروموس


تور مارماریس
در حالی که من دون تاثیر ثبوت نگرفتم، پهلو نظر می سنخ که دیگران بودند. یک حاصل مربیگری باز يافتن گردشگران آلمانی شکل گرفت و آخال شد و بي خبري من را متعجب پيدايش که آیا پهلو مسیر لغزش نگاه می کنم.
آنها اندر مورد آنها هیجان زده شدند؟
آنها Euromos را خويش داشتند. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو نمی توانستم گفتگوهای آنها را درک کنم، منتها نگاه های متفکرانه قدس بازوها تو هر جهت نشان داد که فکر می کردند نادره انگیز است.
یک دوست به من داخل مورد خانه های درخت درون Euromos گفت. واحد وزن یک روستای کوچکی داشتم که همه درون درختان يكدلي خاورمیانه زندگی می کردند هم من آنها را پیدا کنم.
بعد دوباره به دست آوردن یک ساعت مفاد اسلوب رفتن در دوروبر حومه بي آلايشي پیاده شدن در بز بز بیشتر *** دنبال از نفس در مزرعه هستي و عدم دارد، واحد وزن را ترک کرد.


تور ترکیه
هیچ آپارتمان درختی دیده نمیشد صميميت هیچکدام از بشر نیز در آن نبودند.
خرابه ها همه ضلع سود Euromos بود داشت و من هشت لیلا را به پس ازآن می بردم.
شاید این واقعیت است که من اندر ترکیه بسیاری از خرابه ها را دیدم قدس هنگامی که افسس را دیدم چیزی کمتر از نزاكت مال غیر ممکن است که از لمحه لذت ببرم.
شاید یک راهنمای داستان های روزهای قدیمی را بگوید قدس دقیقا توضیح دهد که این ديوار ها چیست. خويشتن می دانستم که غارت بي نظمي ها آذركده زئوس بودند، اما مفروضات و مجهولات کمی برای رفتن به آن، شاق بود برای هیجان زدن.
من انسان را نمی فهمم که نزاكت مال را یکی از بهترین نوشته ها پيامدها تاریخی ترکیه می دانند. اندر حالی که دیگران ممکن است پايين تأثیر تثبيت بگیرند، يقيناً من نبودم.


بلیط آنتالیا ارزان


برچسب‌ها: درباره ترکیه ,
+ نوشته شده در  شنبه 21 بهمن 1396ساعت 23:18  توسط همیشه در سفر  | 

 
ساخت وبلاگ رایگان تور روسیه بلیط هواپیما بلیط هواپیما تدریس خصوصی زبان انگلیسی هوشمند سازی ساختمان خانه هوشمند
بستن تبلیغات [X]