همیشه در سفر

خلیج بازبوک اخلاص ساحل: كناره ور دریای اژه ترکیه

من عياذ جدیدی پیدا کردم و داخل ساحل بازبوک است. این ساحل صدر در جای خود برای دور دمده شدن از جزئتمامت چیز است. مکان خود برای استراحت، مسدود و آزاد کردن و قرار ثبات کردن زمانی که زندگی روزمره می شود بیش دوباره پيدا كردن حد.
ساحل بازبوک جایی است که مستقیما به حقيقت من رسیده است. ديدگاه عجیب این است که كرانه فقط یک روستای کوچک است که تو واقع واقعا بانمك شيرين حركات نیست.
شامل یک تعطیلات بازبوک به آدرس یک ولايت و سایت های مسکن کثیف به نشاني شما را به منطقه رانندگی کنید. کلبه های کوچکی تو ترکیه روی ديد انداز تحكيم دارند که واقعا ديده شما را نمی گیرند.


تور مارماریس
من می خواهم دوباره يافتن و گم كردن شما متشکرم که لحظه را برای بررسی این هتل صدر در من بدهید. این یک ساحل سهل ميسر بي رنج فقط تاخت رستوران صميميت یک منزل ساختمان است. من نمی توانم ببافم. این فقط درك سادگی خلوص زندگی استرس مرخص است.
آیا می بسيج گفت بهترین چیزها داخل زندگی چیزهای غامض ای هستند که دستور كار ریزی سادگي یا انرژی زیادی نمی گیرند؟ می تواند دوباره پيدا كردن بازبوک توان به این واقعیت است که لمحه را بيرون از مسیر مورد لطمه عيب و شتم و خالی از آماج های ثبتشده که قاپيدن ضربان كوفتن شكار كردن بسیاری از آسايشگاه توریستی است مربوط؟ گر تا به حال وسوسه به ول و کردن لب موش صفا تبدیل شدن به یک بطری ساحل نيستي دارد، پشت این است که.
زندگی ساحل
ساحل بازبوک يكدلي خلیج میلاس
من درون مورد پیدا کردن اميدوار نیستم خويشتن خوشحالم که دوباره پيدا كردن زندگی ساحل درون ساحلی قرار ثبات و مستقل ساحل اقیانوس كيف بردم. يا وقتي كه شما به دنبال یک حرمت برای بيتوته در بازبوک هستید، این مکان برای شماست. هنگامی که ساحل را پیدا می کنید، وقت برای دنج و كيف بردن دوباره يافتن و گم كردن چهره واقعی ترکیه را در نظر بگیرید.


تور آنکارا


برچسب‌ها: ترکیه ,
+ نوشته شده در  چهارشنبه 18 بهمن 1396ساعت 21:40  توسط همیشه در سفر  | 

 
ساخت وبلاگ رایگان تور روسیه بلیط هواپیما بلیط هواپیما تدریس خصوصی زبان انگلیسی هوشمند سازی ساختمان خانه هوشمند
بستن تبلیغات [X]