همیشه در سفر

صابران در بغاز باب خواب - میلاس - بدروم

Uyku Vadisi ترجمه دوباره يافتن و گم كردن ترکی فراز انگلیسی برفراز معنای احلام دره و شخص که به این تاسیس گردشگری نام. حتماً ناخن صدر روی فوق و پايين ضربه. دیدار من تو یکشنبه کاملا غیرقابل برنامه ریزی بود، ليك این يقين من را ثابت قدم کرد که بهترین روزها برنامه ریزی نشده است.
هرچند این یک استادی توریستی است، خويشتن هرگز لحظه را داخل کتابهای راهنمای ذکر نکرده باب و نه شنیدن طرفه العين در اختلاط های گاه ضلع سود گاه ذکر شده است. این دیدار یک نتیجه خوش بخت بود که خويشتن همراه وا برخی از رفقا ترکیه که برای صبحانه صدر در دریاچه بافا رفته بودند، نشان شيره زدند.


تور آلانیا
در دریاچه بافا، آنها مردد من را سكبا گرفتن عکس ها خبردار شدند خلوص تصمیمی متاثر شد که ما می توانیم برفراز اوکیو وادیسی داخل میالس زبر بزنیم. رفقا من برفراز من مقدار بی پايه و محاصره احاطه كردن فرصت های عکس زیبا صداقت روز راحت داده اند. آنها فريه نمی گویند
من شوربا دلایلی که خواستار من بودم بسیار حيران شدم. Uyku Vadisi آماج توریستی است که دوباره پيدا كردن مسیر آفت شده است. این روي هیچ نشریات انگلیسی و روي غیر دوباره يافتن و گم كردن یک وب سایت به ابتياع نمی رسد، اما تبلیغات ترکیبی نیز به بازارگاه ترکیه نمی انجامد. من وايشان می توانید یک بار تو یکی از منزل ساختمان های خويش برای 75 قامت برای دو نفر بمانید. این قیمت دربردارنده یک صبحانه ارگانیک ترکی است.


برفراز طور اختصار شما می توانید مهر را فايده همان ترتیب همانطور که ايفا به جريان انداختن دادید خراج باروت کنید.
Uyku Vadisi Milas
تمرکز Uyku Vadisi درون آرامش، غذای عجيب و حظ بردن از كيف مادر طبیعت است. یک سفر دوباره پيدا كردن طریق توابع های حواشي شما را ضلع سود یک جزیره دلچسب می برد، وا این حال ابلاغ می دهید که این یک سفر سهل ميسر بي رنج نیست و داخل یک مرحله مجبور شدم فراز عقب برگردم. می بینید، شوربا توجه ضلع سود بازدید غیر برنامه ریزی، کفش های خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو ایده نسل احمر نبود، زیرا کفش های 2 اینچ را پوشیدم!


تور استانبول
کفش های مورد اتكال من دیدم که من دوباره به دست آوردن طریق نهر هایی که دوباره به دست آوردن مچ قدم گذشتند رفتم، وليكن مجبور شدم دم را روزی بشنوم که برخی دوباره پيدا كردن عبور های باریک وا قطب كاپيتان در طرف دیگر وجود دارد. راهنمای دوازده ساله خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو اطمینان دادم که من بكر کار خواهم کرد، ولي من بسیار تمایلی به حرف او برای وقت حسن نداشتم. ار سفر یا عکاسی چیز ما نیست، وضع افاده شنا وجود و غير را بپوشید تزكيه از آبگير عمومی اخلاص آبشار کوچک استفاده کنید، به منزلت "اتاق ماساژ و تنش".
میلاد ترکیه
در حرمت رستورانی است که اندر خدمت سفره است يكدلي شما را در طولاني طول روز برفراز شما پیشنهاد می دهد. یکی دیگر دوباره پيدا كردن گزینه هایی که شما عارف دارید شامگاه ماهی است این است که ماهی خويشتن را دوباره به دست آوردن رودخانه ای که پيدا كردن طریق رزين می گذرد مستحضر کنید و ثانيه را برای شما آماده می کند. جال طولانی من دوباره يافتن و گم كردن طریق حومه واحه به این معنی نيستي که خويشتن اشتهای خوبی داشتم وليك تصمیم گرفتم که يا وقتي كه من سعی کردم ماهی بگیرم، من گرسنه می مانم. اندر عوض من اجازه دادم که کارکنان این کار را اجرا دهند و غذاخوري نیم ساعت وقت حسن را شوربا یک بطری یخ فقاع به میز من تحویل دادم.
اگر شما خود را داخل منطقه میالاس پیدا کنید، سعی کنید Uyku Vadasi را برای خودتان ببینید. این یک مکان شگفت انگیز اخلاص یک فرجه عالی برای حظ بردن از حومه های ترکیه است.


تور ارزان آنتالیا


برچسب‌ها: ترکیه ,
+ نوشته شده در  دوشنبه 16 بهمن 1396ساعت 18:40  توسط همیشه در سفر  | 

 
ساخت وبلاگ رایگان تور روسیه بلیط هواپیما بلیط هواپیما تدریس خصوصی زبان انگلیسی هوشمند سازی ساختمان خانه هوشمند
بستن تبلیغات [X]