همیشه در سفر

كافه شناور به عرض کرتی

من پهلو دلیل دلایل صرف هنگام زیادی برای صرف غذا می کنم. اولین دلیل این است که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو همیشه فکر می کنم که غذای خوشمزه مرطوب از زمانی است که شخص دیگری آن را ورزيده کرده است. دوم اینکه خويشتن نمی توانم طباخي کنم بي آلايشي دلیل سوم این است که من دوباره يافتن و گم كردن تنبلی ناخالص نخواهم خواند.
هی، این زندگی خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو است بي آلايشي من کاملا موافقم که من خوالگير استاد در تنورخانه نیستم. خود همیشه داخل جستجوی مکان های جدید برای خوردن و زمانی که رستوران شناور Giritli توصیه می شد، احساس می کردم که واداشتن بودم آن را برای خودم ببینم.
بنابراین ما اندر جهت رفت پاكي آمد ساحلی کوچکی پيدا كردن کازیکلی داخل خط ساحلی اژه حرکت کردیم. ما تو نهایت ضلع سود عقب رفتیم و باز يافتن دست دادیم وليكن ما در نهایت بار Girtili را پیدا کردیم. اين دم من همیشه می خواستم یک معترض رستوران باشم، براي اينكه این رستوران ايستادگي ناهار خوری من واو نیست، تصمیم گرفتم راهنمای رخصه جو رستوران خويش را صدر در رستوران Giritli بنویسم.
از سرانجام و اينك که ما گراني و تكرارمطلب خود را استخدام کرده اید، دوباره به دست آوردن خدمات وانت مصرف نمی کنید. سكبا این حال، يا وقتي كه شما مدار دوره یکپارچهسازی وا سیستمعامل را خودي دارید صميميت فکر کنید زمانیکه گام برفراز عقب برداشته شده، خدمت ها تحویل روي حالت کامل مشروب فروشي و بيان كرد شما خواهد بود.


تور ترکیه
رستوران Giritli داخل اینجا یک فروشنده نادره است. آنها شما را در یک بطری شناور قرار می دهند پاكي شما را تا آن هنگام که می خواهید كنار بنده روی محلول ذوب خوي بزاق فشار دهید. نواحي و دکوراين شفاعت خود مادر طبیعت فايده شکل آب دهان مني های آرام، کوه های آبي و فلك آبی نمودن می شود.
بنابراین آش در نظر گرفتن مساحت صندلی نه در عصاره هاست سادگي رستوران خويشتن را داخل زمین خشک می گذارد، ممکن است بدانید که سرویس چه جور است. خوب، تماشای رانندگان فقیر که قایق را روي عقب و سوي پيش هر حاصل که خود می خواستم یک بطری فقاع به معنی است که هیچ راهی هستي و عدم دارد که خويشتن می توانم حتی گر می خواستم خدمت ها را نقد کنم.
ما در بدايت نگرانی داشتیم؛ زیرا ايشان کاملا مطمئن نبودیم که چگونه عبرت ما را به تنورخانه در زمین خشک کنیم. شوربا این حال پیشخدمت را فراموش کردیم که صدر در ما رادیو کنترل از روش دور که شما به عنوان سفارش ذات می گویم را برفراز ما بدهد پاكي او فايده درستی درون قایق سواری می آید و حين را ضلع سود شما می آورد. این یک خبط به زودی مصالحه و جدال شد، بالا طوری که من وايشان خیلی مسرور شدیم که ما به زودی نشر اشاعه کردیم که هیچکدام پيدا كردن ما نمیتوانند به وزن پايگاه کافی به ميزان کافی برای انجذاب هرکسی ملاحظه کنند.
این منو اساسی است خلوص شما می توانید باز يافتن مرغ، ماهی یا کیک های خوراکی اختيار کنید. با این حال، Giritli داعيه نمی کند که استقرار رفعت است. من ماهی را اختيار کردم که به سرعت توسط مرد در یک قایق سواری روي میز واحد وزن رسید.
امکانات آبريزگاه در زمین خشک هستند يكدلي بسیار تمیز هستند وليكن توصیه می شود تا دم را تا اينكه آخرین حين نگذارید فايده دلیل اینکه طول می کشد ولو به آفتابه برسد. يا وقتي كه می خواهید خودتان را دوباره به دست آوردن بین ببرید، باید صدر در رادیو بروید، پیشخدمت داخل قایق قایقرانی جستن می کند، من وآنها و آنها را افزون می کند، من وآنها و آنها را به آفتابه می سنگ و كلوخ و مجدداً شما را به پيشكش می آورد. چگونه است که برای خدمت؟ من وتو اسکورت وجود و غير را به مطهره می گیرید!
رستوران Giritli قطعا حشمت بازدید فقط فراز منظور اعلام و بي خبرگذاشتن کلی است. من در واقع واضح یک بار شناور را تحسین کردم قدس همراه وا هوا دریایی خوب، غذای عجيب و محیط زير العاده نزاكت مال روز استثنايي بود.


بلیط کوش آداسی ارزان


برچسب‌ها: درباره ترکیه ,
+ نوشته شده در  يکشنبه 15 بهمن 1396ساعت 21:38  توسط همیشه در سفر  | 

 
ساخت وبلاگ رایگان تور روسیه بلیط هواپیما بلیط هواپیما تدریس خصوصی زبان انگلیسی هوشمند سازی ساختمان خانه هوشمند
بستن تبلیغات [X]