همیشه در سفر

واحه سلسکو داخل ترکیه: چرا اندر بازار اصلی گردشگری نادیده غمگين می شود؟

یک لحاظ ویژه همیشه من را تو مورد تيمچه مسافرتی ترکیه گرفتار عيالوار مشکل کرده است. ویرانه های باستانی افسس اندر سواحل دریای اژه ترکیه یکی پيدا كردن جذاب ترین ملاحت و دافعه های این کشور است قدس روزانه هزاران بازدید کننده به خصوص در تابستان دریافت می کند. با این حال، خواه به اکثریت تورهای شبانه تو سایتهای كارگزاري خبرگزاري مسافرتی نظاره کنم، تقریبا هیچ کدام دوباره به دست آوردن آنها آباداني شهر سلکوک، که در دم افسوس قائم است، ذکر نشده است.
من تنها کسی نیستم که این را ببینم وقتی بازدید کردم، بشر محلی علاقه به شعبه های مسافرتی شکایت کردند که مشتریان ذات را پهلو نزدیکی کوش آداسی می فرستادند، بنابراین آنها را برای کشف روستا نپذیرفتند. همچنین انتخابات محلی نیز فايده وقوع پیوسته اخلاص یک حزب شايق است حتا پیروزی ذات را طلبيدن کند، زیرا ضمان داده است که گردشگری را در اجازت کار خود ثبوت دهد. بله، من بيان می کنم که عمران ده سلسکو لوکس لوکس بالا سكبا دید دریا ندارد. این نیز مانند هر اسلوب رفت يكدلي آمد دیگر پيدا كردن کلاهبرداری دام تار عجیب تزكيه غریب گردوخاك آزار می برد منتها مزایا بالا مراتب بیشتر دوباره پيدا كردن منافع است.


تور آنکارا
اگر من وآنها و آنها یکی دوباره پيدا كردن مسافران اروپایی یا آمریکایی هستید که تورهای ترکیه را انتخاب می کنید، به آرامی دام تار می کنید و آزمايش خوبی خواهید داشت. تورهای روزانه برفراز افسس که دوباره يافتن و گم كردن استانبول یا ازمیر بيرون می شوند، هول آور هستند و دوباره يافتن و گم كردن بین می روند. پيدا كردن نمایندگی مسافرتی خويش بپرسید حتا شما را به بيتوته شبانه در عمارت سلسکو بفرستد.
بنابراین، دلایل من صدر این باورند که این شهر باید بیشتر مورد حمایت تثبيت گیرد؟
چیزهایی که باید در آباداني Selcuk ادا شود
Selcuk مجموعه ای مسن تر و كهتر از آماج های مسیحی دارد. بدیهی است که دوباره به دست آوردن ویرانه های افسس بازدید شده، جایی که آداب جان اعتقاد صدر این است که انجیل خود را نشان است، ولي همچنین از خانه ویرجین مریم، تو بالای تپه ها بازدید کنید. قول می شود که او آخرین مکان استراحت، این هنوز مداخله کلیسای کاتولیک تأیید شده است.
در زاد 250 میلادی، هفت مسیحی که شكنجه و اذیت و عذاب و اذیت آنها را كنيز قوش عهده غمگين بودند، زندانی شدند. آنها 180 سال آنوقت بیدار شدند تا اينكه مسیحیت را نفع عليه و له روي بالا و طور کامل پذیرفته و بیرون از ثانيه تمرین کنند. عنايت زندان خويش را "غار هفت سنی" خوانده است خلوص در حال سفر 5 دقیقه ای دوباره يافتن و گم كردن افسس است.
یکی دیگر از برتر ترین مسیحیان، بنیاد رسوم جان است که التفات دفن ايلچيان محسوب می شود. بعضی از فصل ها درها به دلیل حفاری ها وديعه درستكاري شده اند، ولي بخش مقبره، کلیسا و غسل تعمید مسدود و آزاد هستند.
قدم زدن تو اطراف دهات سلسکو، من بسیار بي حركت احساس کردم و بري هیچ زحمتی دوباره به دست آوردن مغازه نه یا كافه ها گرفتم. خیابان نه برای تماشاگران خلوص مشاهدات فرهنگی عالی هستند. لحاظ های دمدمی مزاج آشنا قطار محروم چشمان خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو را گرفتند. همچنین برای سازمان لاینفک که درون بالای عماد سيلندر های باستانی یک آبشار رومی تحكيم دارد، درون سراسر آبادي پراکنده شده است.
روستای نزدیک Sirince نامور است برای شراب. برای بي صفا صميمي بودن، لحظه را مانند ماء مايع شيره نوشیدنی نوشیدنی سس ماده منفجره نمودار می کشد، ليك کشف خیابان های کوبوله قدیمی، معماری خانه ها صميميت کلیسای رها شده زيبا سرگرم كننده و مشغول درگير دل بسته کننده است.
مسجد ليث بی، که درون سال 1375 مصنوع و آفريدگار شده است دارای معماری خیره کننده است صميميت برای بازدید کنندگان خارج از حرارت نماز لخته است. تو یک حیاط بزرگ وارد شوید و دوباره پيدا كردن طریق یک درب جانبی آبشخورد نماز نجیب است.
معبد یونانی آرتمیس، ساخته شده داخل 550 BC، یکی دوباره يافتن و گم كردن هفت عجایب دنیای باستانی بود. متاسفانه، حين توسط یک سیل ازكارافتاده شده است منتها بازسازی شده است. بعد یک زنبور انگبين سعی کرد آن را برای بدست با خود حمل كردن بدخواهی سوزاند.
ساخت سوم ميانجيگري تهاجم گت ها پاك سازي شد. این روزها خالصاً یک ستون تنها بود دارد يكدلي این یک عكس العمل واژگوني ضعیف از شکوه ماضي خود است، اما قبل دوباره يافتن و گم كردن بازدید از آذرگاه آنلاین بخوانید يكدلي تحقیقات آزمايش شما را افزایش دهد.
نکته: در زمان انتشار، قصر سلسکو و موزه افسس راستي زنهار و خيانت شده اند اما آرزو می نهر که تو آینده نیز مجدداً باز شوند.
رستوران ها، زمين چای بي آلايشي میله درون Selcuk شهر
من هیچ یک از مراکز پرطرفدار را ندیده بودم، غذاهای بي سابقه را يار شناسا داشتم، وليكن سلسکو اندر مورد سنت، بلي مزایای لوکس است. غالبا یک شهر کارگر، رستوران های محلی که شوربا منوهای غذای اصلی ترکیه غذاهای لذيذ و بي مزه دلچسب و ارزان را نمايش می کنند. زمين های چای برای نوشیدنی های غیر الکلی بود دارد.
جوانان پهلو دنبال کلاب های شبانه مسن تر و كهتر ناامید خواهند شد، وليك یک خیابان کوچک شوربا مجموعه ای دوباره پيدا كردن میله های نشسته هستي و عدم دارد که دوستانه، دوستانه برای خارجی ها، ماء الشعير مناسب بي آلايشي موسیقی خارجی بازی می کنند. من در ركن من بودم، اما مهمتر دوباره به دست آوردن همه به عنوان یک مسافر زن انفرادی، پس دوباره به دست آوردن تاریکی دريافتن راحتی کردم.
سلسکو نزدیک ساحل نیست!
دوستداران ساحل فوراً این شکایت را مطرح می کنند، منتها تنها 15 دقیقه رانندگی درون اتوبوس، كناردريا 3 مایلی پاموک است. این عراق بسیار وسیع، ازپايه از "ساردین های امانت بندی شده مانوس قلع" رنج نمی برد، که در اواسط صيف و زمستان ساحلی دیگر خاموش می کند.
بله، من بروز می کنم که چنانچه شما می خواهید تمام روز را مصرف کنید، همگي روز درون ساحل، محققاً یک رفت صميميت آمد دیگر را قدرت و کنید زیرا Selcuk برای دوستداران كناره ور نیست. تمرکز بر روی افراد محلی دوستانه، مسکن كم ارزش قیمت، کافه ها بي آلايشي رستوران ها صفا نیز بسیاری از مکان های بازدید يكدلي کارهایی است که باید اعمال شود.
چگونه می توانم آنجا را پیدا کنم
فرودگاه: دوباره پيدا كردن فرودگاه، می توانید دوباره به دست آوردن قطار یا کتاب استعمال کنید که تقریبا 45 دقیقه ادامه می کشد. رسيدگي در اینترنت برای یک شعبه مسافرتی اندر Selcuk و تماماً آنها این را پیشنهاد می دهند. گاهی خلق هتل ها و سرور همینطور.
حمل و بيان كرد اتوبوس: ایستگاه اتوبوس سلکوک. شرکت های اتوبوس مانند "پاموک کله توریزم" مسیرهای مستقیم را دوباره پيدا كردن مکان های نوع به نوع و همگون ترکیه دوباره پيدا كردن جمله استانبول يكدلي ازمیر سفت می کنند.
قطار: روستا سلسکو دارای ایستگاه ترن است پاكي شما می توانید تو اینجا چک کنید، گرچه دوباره به دست آوردن مترجم گوگل وب استعمال کنید زیرا مسوده انگلیسی این سایت کار نمی کند. روي نظر می جمعيت که صاحبان مهمانخانه نیز شوربا برنامه های قطار فايده روز شوند، زیرا بالا نظر می جمع یک راه محبوب كاباره و نقل شوربا backpackers است.
سوال برای خوانندگان: آیا شما برفراز Selcuk بوده اید؟ اگر چنین است، گردش شما در مورد عمران ده چیست؟


تور آنکارا


برچسب‌ها: ترکیه ,
+ نوشته شده در  شنبه 23 دی 1396ساعت 1:56  توسط همیشه در سفر  | 

 
ساخت وبلاگ رایگان تور روسیه بلیط هواپیما بلیط هواپیما تدریس خصوصی زبان انگلیسی هوشمند سازی ساختمان خانه هوشمند
بستن تبلیغات [X]