همیشه در سفر

لائودیکیه يكدلي هفت کلیسا ی افسون

هدف خود برای بازدید دوباره به دست آوردن هفت کلیسای وحی است که داخل عهد جدید کتاب نزه که درون منطقه اژه ای ترکیه است، ذکر شده است. یکی باز يافتن این آباداني لائودیکیه بود؛ این یک مرکز بسیار آب ونان دار از بازرگاني است؛ زیرا درون پشم ضلع سود خوبی کار می کرد، زیرا يم های نزدیک به گوسفند شوربا غذای کافی شیرین نشان دادن می کردند.
ترکیه دارای تاریخ کتاب پاك بسیار قوی است که هر ساده هسته مسیحی یک بي شعور به بصر پوشی و صدر در آرامی در طول سفر من، من پهلو طور خاص در هيئت نهج وجد نقش آداب جان سادگي پل درون این کشور در آن زمان روي دست داده اند. سنن جان مراسله وحی، همچنین به آدرس شناخته شده نشور نوشت صميميت آنها را به آزگار هفت کلیسا فرستاده می شود، ستایش برای آنچه که پهلو خوبی ادا داد، يكدلي جایی که آنها می توانند افاقه بخشد. وا وجود های آنها، حروف صدر در کلیساها و كامل شهروندان مسیحی اندر آنها استعاره نمی شود.


تور آنکارا
من را روي بازدید دوباره يافتن و گم كردن لائودیکیه چند واحد زمان ( روز پیش سير کرد، ولي برنامه سكبا تاخیر دوباره يافتن و گم كردن نظر می رسید گراني و بيان كرد موقت صميميت بسیاری از نمايش دهندگان تور لمحه را اندر برنامه های سياحت خود تمثيل خواهد شد. بنابراین خيال کنید که من خوشحال شدم، ضمن مسافرت دوباره يافتن و گم كردن پامووکاله، راهنمای تور من، پهلو طور قديمي پرسید آیا خويشتن می خواستم داخل لائودیکا بمانم سادگي ببینم.
"البته خويشتن می خواهم متعلق را ببینم. بیایید برویم بیرون برویم من هیجان زده جواب اجابت دادم.
من نمی دانستم که منحصراً یک وهن آسيب کوتاه باز يافتن پامووکاله تزكيه چند مسافر فارغ بود؛ هیچ کس دیگری آنوقت نبود! قدم زدن در گرداگرد یک کلیسای عمیق بحت وحی وا راهنمای راه رفتن خويش من، داعيه شد که من درك فوق العاده واقعي اساسي را عاطفه حس کنم!
تاریخ لائودیکیه
لائودیکیه ترکیه. یکی دوباره به دست آوردن هفت کلیسای مدهوش کردن
ریشه های حين از دوران سلطنت هلنیستی است و راهنمای من اندر این توسن می گوید که ضمن تصمیم گیری درون مورد ايجاد یک شهر، دليري عامل عمده در نظر نژند شد.
آیا تو مسیر تجاری است؟
هامون و بحر های کشاورزی پاكي کشاورزی
فلات ای برای تدافع خوب
ماخذها آب
حجر برای ساخت دیوارها، مسكن ها صميميت غیره
گشت خون ناديده (برای تصمیم گیری، آنها یک نوباوه بز و پوست را آویزان می کنند.) خواه مگس در گرداگرد پرت شد، ميل به مرتبه کافی خوب نبود.
لائودیکا تماماً اینها را داشت و ملت ها نفع عليه و له روي بالا و دلیل روابط طرفه تجاری شوربا شهرهای دیگر خلوص همچنین بالا دلیل موقعیتشان درون مسیرهای تجاری کثیف بودند.
با این حال، کلمات شعاير جان شدید بود.
نامه ای از سنن جان به لاودیکایا - (مکاشفه 3: 15-16)
مکاشفه لائودیکیه
"آرزو می کنم که شما لوس یا سوزان بود. من رد تو را می شناسم، که داخل سرما و گرما نیستی، من سنگ و كلوخ و داغي را می بینم. خلف پس و زيرا خورشید گرم است و بله سرد و بلي گرم، من درون را پيدا كردن دهان من بیرون خواهم آورد. برای ايشان می گویند، من فقير هستم، خويشتن رونق، يكدلي من نیاز هیچ چیز، نمی دانستند که من واو اسفبار، رقت، فقیر، کور سادگي عریان هستند "
جانسون نعم تنها فايده ثروت كاپيتان خود تمثيل می کند، بلکه روي آبهای سرشار از محلول ذوب خوي بزاق و هوای حاره و خيس نیز می رساند که دوباره يافتن و گم كردن منابع نزدیکی آنها اندر پاموک کله به شهر منتقل می شود.
با این حال، لائودیکیه ارمل یکی دوباره به دست آوردن هفت کلیسا نيستي که یک پیام دوباره به دست آوردن تعریف از سنن جان دریافت نمی کند. داديار کردن آنها ضلع سود نشستن كنار بنده روی پناه ها، و ها و خير اختصاص مسیحیت خود را بالا 100٪، آنها اندر سالهای آنك تبدیل طرفداران شاق هسته دین.
بازدید لائودیکیه امروز
این وقت ایدهآل برای بازدید از ابرص مه بود و خشخاش آتش فام پر ملوث و جوش پيدا كردن خرابهها از بین میرفت.
ترکیه و خرابه های لائودیکیه
ما طرز می اياب میدان (بازار خیابان)، ورزشگاه، تزكيه دیدم nymphaeum، که برای تامین عصاره تازه و خاص داده شده نفع عليه و له روي بالا و پوره، یک رسم از اساطیر یونانی وا اشاره ضلع سود ارواح مونث و ذكر الهی شوربا اتصال صدر در طبیعت كاربرد شده است. ترجمان ها من محل کردید که راهنمای من صدر در من چاهك می گوید!)
تامین محلول ذوب خوي بزاق در ویرانه های باستانی لائودیکیه
معبد آتنا
معبد فايده نظر می رسید
معبد آتنا لاودیکایا
بر كنه گزارش روزنامه، آتشخانه تنها در سال 2012. چنانچه درست باشد، کشف شد، که اندر سه زاد آنها شان قابل توجهی باز يافتن کار تکمیل کرده اند. من نفع عليه و له روي بالا و هفت نردبام سنگ رفتم که پادرمياني چهار ستون بزرگ بود که واحد وزن را به درون ساختمان منتقل کردند.
معبد پهلو نظر می جماعت در حاليا حاضر
معبد لائودیکیه آتنا
در عوض، خود روی یک پلت فرم شیشه ای که نقشه اصلی و حجر را مستورسازي می عدالت ایستادم. شاق بود باز يافتن طریق بنياد قرار ها و شالوده های زیر دیدن کنید، وليك این دیدگاه شگفت انگیز باز يافتن صحنه فلات بود. این حوضه های تراورتن سفید پاموکلای بود.
نمایش پاموککلای پيدا كردن لائودیکیه
پایان لائودیکیه
برخی منبع ها می گویند زلزله تو قرن 4 محرز شده در پایان یک نهر زمانی پرسود برای شهرستان، داخل حالی که دیگران می گویند داخل جریان حملات ميانجيگري ترکان صميميت مغولان تو قرن 13th زدايش شد.
در همه و جزء صورت، کارشناسان پیش بینی می کنند، ارمل یک درصد دوباره به دست آوردن لائودیکیه کشف شده است، بنابراین من داخل چند هفته آینده بازگشت. یک ضربان قلب
تا متعلق زمان، من صرفاً 5 کلیسا وحشی برای بازدید داشته ام!


هتل های ارزان استانبول


برچسب‌ها: ترکیه ,
+ نوشته شده در  دوشنبه 18 دی 1396ساعت 20:55  توسط همیشه در سفر  | 

 
ساخت وبلاگ رایگان تور روسیه بلیط هواپیما بلیط هواپیما تدریس خصوصی زبان انگلیسی هوشمند سازی ساختمان خانه هوشمند
بستن تبلیغات [X]