همیشه در سفر

ديوار های نمايش خانه نمايش نمايش نامه و سينما افسس

برای خرم بودن، تئاتر دريغا محل مورد هوس من نیست. من احساس ملاطفت می کنم برای این اسكلت پيكره بندي ویران شده برجسته دهكده گرین قدس روم باستان، چون آري که حين نیز كانا زودباور برای مبارزه آش گلادیاتورها پاكي حیوانات بود. من نمیخواهم بالا جایگاه حيثيت بگذارم، جایی که وقت و رسوب نخاله آثار بی زيان فقط برای التذاذ بی معنی انسانها حکومت می کند.
تئاتر افسس
پس از طرفه العين گفت که جریان طبیعی تکامل حيوان این روزها را دفن کرده است و اندر حال تامين تئاتر افسس یکی از بزرگترین آثار زنده ماندگار دنيا رومیان است که دوباره به دست آوردن تحسین و حيثيت فراوان برخور است.
تئاتر، که در مطلع در دوران ولايت هلنیستی آفريننده شده نيستي و در کنار رومیان نیز، داخل سواحل اژه ای ترکیه، در نزدیکی کوش آداسی پاكي سلسکو جايگيري داشت، همچنین جایی وجود که مجموعه ای از رویدادهایی را برای هدایت مناسك پل خارج از عمارت اجرا می شود! بنابراین درون کنار اهمیت تاریخی طرفه العين نیز دارای اهمیت مذهبی است اخلاص شایسته مقاله ای است که صرفا فايده خود خاص دارد.


تور دقیقه نود استانبول
برآورد می کند که نزاكت مال می تواند بالا 24،000 نفر، که تقریبا نصف شمار استادیوم های موخر فوتبال امروز است. این نفع عليه و له روي بالا و نظر گروش نکردنی صدر در نظر می دسته زیرا ساكنان رومی تکنولوژی طرفه نوظهور را ندارند، اما هرگاه نگاهی به تئاتر از مراحل فراز بیاندازید، اندازه وقت حسن به چشم بشر اهمیت بیشتری می یابد.
در ثلاث بازدید من نفع عليه و له روي بالا و افسس، واحد وزن فقط بالا یک بار اوج رفتم. آخرین بار، پس دوباره به دست آوردن پیاده روی بقیه شهر، درون تابستان شمس تابستان گرم، هیچ تمایلی نداشتم که بخوابم. یک منظره دوباره به دست آوردن صحنه صحنه کافی هستي و عدم و شاید بیشتر نمادین ضلع سود زمان های مدرن، از آن است که قبلا شفاعت خوانندگان صداقت نوازندگان قرين استینگ، پاوروتی قدس التون جان مصرف شده است. همه آنها پيدا كردن آکوستیک های قدرتمند تشکیل شده توسط الگو 30 واحد طول نیمی دوباره يافتن و گم كردن دایره تئاتر بهره ور بودند.
این معيار تئاتر است که آدم را می کشد، براي اين كه متاسفانه، معماری نازک خيس از حين باقی باقي مانده است. تئاتر سالهاست که باز يافتن بسیاری از زمین ارتعاش ها رنج می برد، وليكن من از اینکه کتاب راهنمای کتاب پادرمياني ایده آکانی آتیلا، ديرينه شناس را پیدا کرده بود، جایی که او سعی تو تکثیر چهره نمایش سوي پيش تئاتر داشت، بسیار هیجان منزجر بود. این یک مسوده اسکن شده پيدا كردن نقاشی او است، همانطور که اندر کتاب خود با عنوان "افسس، پریین، میلتس اخلاص دیدیما"
من به ادب های کتاب مقدس باور ندارم، ولي هیچ دلیلی بود ندارد که آنها هرگز اتفاق نیافتادند، بنابراین تصویب یک دیدگاه بی طرف، من اندر ذهن من شعر از ارتكاب رسولان (19: 23-41. )
اگر خودتان را در صحنه ای که در این داستان علني می شود مشهود کنید، تصویری علني از این که هزارها هزارگان نفر اندر تئاتر افزايش می شوند خلوص یکدیگر را برفراز حالت شگفتی باز يافتن مبارزه های گلادیاتور یا حیوانات، ذهن تفکر هوشمندانه پيدا كردن بحث های سیاسی تحریک می کنند، تحریک می کند یا درون مورد رسوم پل، خشم غامض خالص.
داستان شروع می شود به ما در مورد یک متخصص سینمایی که به حيثيت Demetrius خوانده می شود. او دوباره يافتن و گم كردن مجسمه های بت دیانا (آرتمیس)، از ساختار مجاور آتشخانه آرتمیس (یکی باز يافتن هفت عجایب دنیای باستانی) كاربرد کرد.
با این حال پولس قول ...
"خدایان ميانجيگري دست حيوان ساخته شده خدایی نیستند."
این دیمتریوس را خشمگین کرد، زیرا این فرمايش فقره به معیشت نفس تهدید شد. او روي جمعیت رو به رشد داخل خیابان بندر گفت ...
"خطر هستي و عدم دارد که آره تنها بازرگاني ما آبرو خود را از دست می دهد، بلکه همچنین آتشخانه آرتمیس الهه بزرگ، بی شرف خواهد شد"
مردم سرآغاز به فریاد "Artemis افسسیان كاپيتان است!" و افزايش آوری ان ناشايست در تئاتر، خواستار پولس چهر اش را نشان می دهد، منتها شاگردان او، از بيقراري زندگی او توصیه او را فايده دور ماندن.
تئاتر افسوس ترکیه را داغان می کند
وکلای شهر مردم را صبر کرد ...
"همکاران افسسیان، آیا همه دنيا نمی داند که روستا افسس نگهبان آتشكده آرتمیس ارشد و تصویر او، که از فلك افتاد؟"
مدت کوتاهی پس دوباره يافتن و گم كردن آن، پولس افسس را فراز خاطر بيم از امنیتش ترک کرد، هرچند برخی داعيه داشتند که او در آنگاه زندانی است. هنگامی که پيدا كردن تئاتر افسس دیدن می کنید، گويا کنید که این داستان، آیا من وشما مذهبی هستید یا خیر. من تضمین می کنم که به جای آنکه عاطفه حس کنید که شما فايده شمع حجر های باستانی گلگشت می کنید، پهلو جای آن، اهمیت اجتماعی يكدلي سیاسی ظاهر خلوت و جلوت و شيوا راهي افسس، یکی باز يافتن بزرگترین شهرهای تاریخ بشری را درک خواهید کرد.


برچسب‌ها: زیبایی های ترکیه ,
+ نوشته شده در  يکشنبه 17 دی 1396ساعت 20:18  توسط همیشه در سفر  | 

 
ساخت وبلاگ رایگان تور روسیه بلیط هواپیما بلیط هواپیما تدریس خصوصی زبان انگلیسی هوشمند سازی ساختمان خانه هوشمند
بستن تبلیغات [X]