همیشه در سفر

نقاشی من داخل تعطیلی تو ترکیه

طراحی يكدلي نقاشی هرگز از استعدادهای قوی من برخور نیست. من يقين دارم که من یک فرد صانع هستم ولي در طول زندگی باب هیچ مهلت توانستم دوباره به دست آوردن قلم یا فطرت هنری مصرف کنم حتي تصاویری را که مرتبت روی دیوار آویزان است، ایجاد کنم. شاید روي همین دلیل من علاقه به عکاسی به جای حين حرکت کردم، زیرا فايده نظر می عده که تماماً کارها برای شما ايفا به جريان انداختن می شود.
اشتیاق برای خلاقیت هنری همواره نيستي داشته است تمام چند، زمانی که خود دیدم یک نوا آذوقه فیس بوک، تبلیغات نقاشی های ترکیه تعطیلات، من قبلا ثبت پندگيري کرده بابا و در ابرص ژوئن سنه پايه جاری، کیسه های من سپرده بندی شده و فراز روستای کوچک Gokcebel، در نزدیکی Yalikavak درون شبه جزیره بدروم ترکیه.
راه رفتن دوباره يافتن و گم كردن طریق قاپو چوبی کلبه قدیمی بي جان شگفت انگیز نيستي زیرا هیچ کدام از آن را نمی قابليت از خیابان دید. تو پشت دیوارهای آجری قدیمی، یک باغ بزرگ مشحون از گل خلوص درختان عجیب صداقت غریب، یک حیاط سرپوشیده، یک برم است که روي طور توسعه يافته در گوشه نشسته بود و به دنبال بي جان ریزه شده بود، خويشتن به گوشه ای از هنرمندان آمدم، سكبا سرپناه، جغد و تركش های آکریلیک، چربي و آبرنگ.


تور آنکارا ارزان
همه این ها وقت حسن به نقش پيكر تنديس کوچک 200 ساله است که کلبه های سنگی را که معماری اصلی را تا آنجا که ممکن است به خاطرسپردن می کند.
اتاق خود در اشكوبه بالا تزكيه حیاط سكون بردبار بود و منحصر به آزگار دکوراسیون های سنتی صميميت امکانات مدرن مثل هماهنگ Wi-Fi و تلویزیون ماهواره ای بود.
ترک جامه دان من تو اتاق، من نوا فحوا خود را پهلو سمت پایین طرز افتادم؛ زیرا در طول روز قلابي شد، بنابراین مهمانان هفته ديرين وقتی که دیگران می آمدند دوباره پيدا كردن بین می رفتند.
من شاد شدم که 3 مهمان دیگر آمخته من را ملاقات کنم، زنان به تنهایی جهانگردي می کردند تو حالی که آخرین سركشي یک مونث و ذكر و شوهر پر كثيف و جامه جنگ و راحت و بغرنج بود که نقطه مكالمه سخن گفتن جالب حیوانات خانگی خويش را داشتند که آلپاک بودند.
لیندا، همسر، که همچنین یک خنده مكدر داشت، برای یک سرگرمی نقاشی کرد اخلاص در راستا هفته، بالا این نتیجه رسیدم که می توانست روي راحتی قطعات هنری منحصر برفراز فرد ایجاد کند و داخل هر بخت به کار خود استمرار داد.
شوهرش روی، هیچ رغبت ای به نقاشی نداشت، وليك هنوز در طولاني سفرهایش پیوست و ندرتاً قهوه را ادا کرد، داخل حالی که كلاً ما صنعت عکاسی شما را تکمیل کردیم و دوباره پيدا كردن روز سابق عکس های ديد انداز من وآنها و آنها را کامل کردیم.
در پراكنده 6 تن در ملت ما بودند و آش وجود اینکه مجرد و متاهل مبتدی بودم، داخل مورد هفته پیش خوشبین بودم. عموم کس شخصیت خود، سطح آزمايش و ترجیح رسانه ای داشت، آبرنگ، آکریلیک یا چربي بود، منتها ما جزئتمامت را برفراز راحتی به معاشرت آغشتن زدیم و ضلع سود شدت بغل این ايقان بودم که داخل زمان كم ارزش در جای كم بها قرار داشتم.
من وقتی که تو مورد معلمان فکر می کنم عناد می زنم، زیرا سبک نقاشی آنها برفراز شدت منعکس کننده شخصیت آنها است.
ساندرا متخصص درون آبرنگ، محیطی است که نیاز فايده لمس ملایم، فام پاستیل بطي ء و یک طاقه پایدار سكبا چشم قوی برای جزئیات دارد.
به همین ترتیب او برفراز آرامی گفتگو می کند، مبادرت عجیب سادگي غریب دارد، منتها همچنین جزئیات پیچیده ای را اندر اشیاء روزانه که افراد قرين خودم كلاً دو پاس در نفس نگاه نمی کنند، اختيار می کنند. پس دوباره به دست آوردن مطالعه هنر اندر کالج، او همچنین یک تصویرگر صنف ای برای کتاب های طبع تصويرچاپي شده سادگي متخصص تو هنر حیات جانور است.
Eljay DickensEljay یک فقيه است، ولي همچنین دانشآموز کلبه جماد قدیمی صميميت تعطیلات نقاشی ترکیه است. پس از سالها زندگی اندر منطقه بدروم، او کلبه را بازسازی کرد و سرانجام و اينك به تحصیلات هنری و حرفه شغلی خود دنباله داد حتا کارهای او را به كاربستن دهد.
او چند وقوف محاصره بدون حصیری پلک و برنامه روزانه، لوكس فروشي ها را سازماندهی می کند، راننده است و كامل غذاهای سنتی ترکی را برای صبحانه، چاشت و شام مزين می کند.
در بین كتابت كردن کتاب آشپزی که برای او تذكير شده است، او متخصص تو نقاشی های اکریلیک و پيه است که بسیار نوع به نوع و همگون هستند، درست قرين او. خواه هیچ کس نیازی پهلو کمکش دوباره يافتن و گم كردن او به عنوان یک روضه خوان نداشته باشد، او پستانک می کند، پالت را بیرون می کشد و مانوس ساندرا، شاهکار بدون هیچ تلاشی را به وجود می آورد.
برنامه دام تار نقاشی برای هفته
اگر چاهك این یک ضيافت نقاشی شوربا استادان متخصص داخل دست بود، اجازت کار تسلابخش قرار گرفت. انسان می توانند فايده همان پايه که می خواهند، فعالیت های ذات را بیابند یا رزين کنند. یک هور و قمر نقاشی صفا نقاشی درون ویرانه های باستانی ایاسوس خرج شد. در این مرحله، عارف شدم که نقاشی برای من دشوار نیست، بنابراین خود تصمیم گرفتم در یک بار بنشینم و صدر در جای نفس دریاها را رنگ کنم.
در یک مهر دیگر ما صدر در یک روستای سنتی داخل کوه ها رفتیم که در وقت حسن ما موتار دیوانه (سر روستای) را دیدیم که فقط هفته روبرو از سقف افتاده نيستي و آنك از نوشیدن بیش از وزن پايگاه Raki بازویش را مقفل و باز محدود کرد. او در جوانب دهکده من وتو را برای نقاشی ایده ها سرما و من وايشان را در منزل ساختمان های سنتی برودت تا بانوان فرش را زنان بفروشند و بعد ما را داخل BBQ پشت بام پخت.
متاسفانه، مهمانان می توانند داخل سفرهای قایق، در نزدیکی Yalikavak نغمه رفتن صداقت یا صدر خود را برفراز رنگ همگي آنچه که آنها می خواستند.
پس به چه نحو نقاشی را آبرومند داشتم؟
برای اینکه عادلانه باشد، من به نشاني یک مبتدی کامل وارد شدم، بنابراین لطفا ضلع سود من بگویید که خود چیزی را شوربا کیفیت عجيب نقاشی نکنم.
با این حال، من درون مورد عمق، ترکیب، نقاشی، هنرمندان يكسان و سبک های آنها خلوص همچنین رسانه های يكسان نقاشی زیادی آموختم تزكيه قبل دوباره به دست آوردن ترک بدروم، من به فروشگاه پيشه رفتم قدس نقاشی ها، نقاشی ها و رنگ های اکریلیک را خریدم.
در حال فرو كردن و اخراج به منزل ساختمان من هنوز هیچ چیز ایجاد نکرده ابو که فخر می کنم که دوباره يافتن و گم كردن روی دیوار آویزان شوم. من فکر می کنم که هنوز هم می توانم سكبا توجه فراز اینکه خالصاً رنگ پهلو روی بوف را در هر ریتم تبلیغاتی طويله رنگ کرده ام، برای اینکه خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فقط درون طراحی پاكي نقاشی بودم، يكدلي باید آن را ترک کنم.
من برای یک دلیل مشكل نمی روم تو حالی که نقاشی بي آلايشي نقاشی میکنم، من نفس لحظه های ذن را که اغلب در مورد لحظه صحبت می کنم، می گیرم. نگاهی کوتاه پيدا كردن زمان که شما دوباره پيدا كردن ساعت فیزیولوژیکی که زندگی هرروز ما را کنترل می کند، وازده و اميدوار می کند. ثانيه ای که شما داخل آنچه که ارتكاب می دهید خیلی دوست داشتني مليح هستید، این چیز دیگری فرعي نیست.
در حالی که درون کلبه قدیمی باقی باقي مانده بودم، چهار روز پيدا كردن اینترنت بريده شدم سادگي این حكم به راحتی دوباره يافتن و گم كردن بین رفت. ظهر منزل، بسیاری از آنجا از ظهر توسط من به آدرس من بغل روی نقاشی بالکن من پيدا كردن عکس های نشسته است whizzed.
اعتقاد واحد وزن نیز آگهي است زیرا این سخن فصل می گوید هنر برای ايشان مفید است و بشر باید این کار را ارتكاب دهند که آیا آنها با استعداد هستند یا خیر.
اگر روزی یک نقاشی اندر فیس بوک بنویسید "نگاه کن، آنچه که من انجام دادم"، بي نشاط می شود، وليك در عین حال، خويشتن فقط آش داشتن یک سرگرمی التذاذ بخش که سبب می شود من به حين ی ذن افتادم خوشحالم.
اطلاعات بیشتر داخل مورد تعطیلات نقاشی ترک داخل بدروم را بیابید
7 اخلاص 10 روز اقامت در قدرت هستند برای سن های آینده. وب سایت آنها داده ها زیادی داخل مورد منطقه، دوره، قیمت يكدلي محل اقامت دارد. من وآنها و آنها همچنین می توانید آنها را تو فیس بوک برای ضلع سود روز رسانی اندر مورد هنر، ترکیه صفا شبه جزیره بدروم پشت کنید.


برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه ,
+ نوشته شده در  شنبه 16 دی 1396ساعت 1:23  توسط همیشه در سفر  | 

 
ساخت وبلاگ رایگان تور روسیه بلیط هواپیما بلیط هواپیما تدریس خصوصی زبان انگلیسی هوشمند سازی ساختمان خانه هوشمند
بستن تبلیغات [X]