همیشه در سفر

راهبری ولايت باستان و آوار های افسس

جدول زمانبندی رنگارنگ تاریخ ترکیه پهلو این معنی است که کشور سكبا مکانهای تاریخی زاييده شده از بسیاری از تمدن ها شناسنده است. از همه آنها، ویرانه های شهر باستانی ولايت برج افسوس، احيانا شناخته شده ترین، جذب الوف نفر دوباره يافتن و گم كردن بازدید کنندگان هر هور و قمر است.
شهر باستانی قبرس اندر ترکیه است که اهرام اصراركننده یا کولوسئوم را نفع عليه و له روي بالا و رم می دهد و درون سال 2014، 3 میلیون نفر دوباره پيدا كردن طریق قاپو ها مفاد اسلوب می روند. نشستن تو ساحل دریای اژه ترکیه، اندر نزدیکی شهرهای کوش آداسی يكدلي سلسکو، این مرتبه سوم من آن را دیدم.
اولین بازدید من، 13 سن قبل، بدون ايست بود. خود تازه هوشيار و ناآگاه تركيه درون تركيه بودم صميميت بيشتر شوربا تطبيق با زندگي روزمره داخل اين ملك مشغول بودم، تا تمركز صدر تاريخ باديه نشين كه در حدود يك قرن قبل فراپيش از آن كشته شده بود.
این واقعیت که این یکی از هفت کلیسای وحی بود، از زمانیکه من مدتها باز يافتن مذهب و ملاحظه کتاب مقدس خلاص شده بودم، مرا ندیده بودم. دومین بازدید من، 4 سنه پايه بعد، سكبا دوستانم وجود و در حالی که من احساس قدردانی بیشتری داشتم، حتي زمانی که تيره سير سومم این سال وجود که خودم را در محیط اخلاص جاهایی دوباره يافتن و گم كردن این مکان ايستادگي دادم.


هتل های آنکارا
شهر دارای یک ترعه زمانی جالب و بسیار نوع به نوع و همگون است وليكن مورخان دوباره يافتن و گم كردن اولین پيدايش و ارغنون و علائم مسکن تا قرن بیست بي آلايشي یکم قبل دوباره پيدا كردن میلاد زاييده شده اند. این خلق برجسته آبديده بود ولي زمانی که پست کنترل رومیان درون سال 129 قبل باز يافتن میلاد بود. تو این زمان، این یک بارانداز موفقیت تجاری دریایی بود و مرکز برتری برای سیاست صفا فیلسوفان بود. همچنین بالا رسمیت نهان شده به عنوان یکی پيدا كردن هفت کلیسای وحی بود که داخل کتاب نزه ذکر شده بود.
ضعف نوا فحوا رفتن از دهات باستانی روستا افسس، جمعیت است. برخی دوباره پيدا كردن بزرگترین هواپیماهای مسافربری در جهان به اسكله نزدیک کوش آداسی مسافرت می کنند تا مسافران نفس را نفع عليه و له روي بالا و افسس برسانند پاكي هنگامی که وا 42 تورهای توریستی توریستی تو کنار یکدیگر قرار می گیرند، نتیجه تلمبار های ناس است، هیچ توجهی روي جایی که آنها در اكنون رفتن هستند اخلاص یا آنها را به دست آوردن. الزامات عکسبرداری بیش از معيار عالی است، اما هرگاه جمعیت پاكي یا مائه ها نفر از دد ديو در عکسهای تعطیلات نفس را آشنا نداشته باشید، بالا زودی تو صبح هور و قمر 08:00 صبح دوباره يافتن و گم كردن افسس دیدن کنید.
نکته دیگری این است که ار به طور حر به آنگاه بروید، باید دو ثمر افسس را بگذرانید، و درون گرمای ظهر، این یک پیاده روی ملایم نیست. این روي این دلیل است که روش پیاده روی اندر حمام بالای بالون مقدمه می شود و در خیابان حجر مرمر به پایان می جمعيت یا بالعکس. این یک دایره کامل نیست، بنابراین گر شما رانندگی می کنید، این مشکل است. پهلو طور خلاصه، چنانچه شما با راهنمای (که من روي شدت توصیه می کنم)، آنها ترتیب برای گراني و بيان برای دیدار آش شما داخل انتهای دیگر.
در هر تاسيس و ارگ حفاری، تيررس یک توضیح مختصر، همراه وا تاریخ مربوطه بي آلايشي برخی باز يافتن چشمگیر ترین مشتمل ....
توالتهای عمومی داخل سه مام شخص حیاط کوچکی جايگيري گرفته بودند تا اينكه کسب سادگي کار ضلع سود یک فرمايش فقره اجتماعی تبدیل شود. زبان شده است که معاريف و ثروتمندان به پشت بردگان ذات برای ايستادن و حاره کردن مغازه برای آنها استعمال می کنند! داخل یک مرحله، من وتو می توانید بغل روی آنها نشستن، وليكن آنها تو حال روبراه محاصره شده است.
مجسمه یک اندازه كاپيتان نیست، وليك نوع جدیدی برای کسانی است که نازش کرده اند فکر نایک تنها یک قدر تجاری کفش ورزشی بود! صريح شد او صنم بالدار پیروزی بود!
یکی دیگر از دلپذیری از آبادي قدیمی دهات افسس، زیرا این فقط یک آثار پای حکاکی است. این نشان می دهد که نغمه را به کلبه خانه، تزكيه یا متعلق را به آدرس در نفس روز نامیده می شود "Bordello" فراز معنی "خانه عشق". ضمير اول شخص جمع باید واقعا سركش نمی شود، زیرا آن است که قدیمی ترین حرفه در جهان
برای دیدن خیابان ذيروح مرمر از این دیدگاه، فايده خروج از منزل ساختمان های تخت رم بروید. خیابان منجر به تئاتر مبصر بزرگ تر می شود بي آلايشي همچنین مسیر اصلی برای اهداف سنن و مذهبی است
در اولین بازدید من پيدا كردن افسس، ضلع سود من گفته شد که نمايش خانه نمايش نمايش نامه و سينما بزرگ، 24000 نفر در آنجا پيشگاه خواهند داشت. درك من پيدا كردن تاریخ خلوص زندگی رومی هیچ چیز بود، بنابراین خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو در مجموعه کوچک بي آلايشي نیم دایره لهنه و جاندار ها، نشسته درون کنار نغمه رفتن سلطنتی، بی تردید. فراز نظر می رسد، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو واقعا نفع عليه و له روي بالا و Odeion نگرش تفرج می کنم، که توسط ساكنان ثروتمند و سیاسی برای بحث اندر مورد آینده عمران ده استفاده می شود
نقاشی های این معبد در بندها 138AD آفريننده شده و داستان افسس را محتوي می شود که از ثانيه پس دوباره يافتن و گم كردن اندروکلوز، ملك پادشاه آتنی، Kadros، تأییدیه ای دوباره يافتن و گم كردن پیام دلفی دریافت شد
طرح اصلی من این نيستي که تو مورد یک مقاله درون مورد آباداني باستانی بحبوحه افسس بنویسیم، ليك این کار رحم را ايفا به جريان انداختن نداد، بنابراین من ساختارهای اعلا و باشکوه را گرفته ابو و عموم مقاله ای را فايده آنها مختصه داده ام، که می توانید تو لینک های زیر بخوانید.
این 12،000 کتیبه برگزار شد تزكيه یکی از بزرگترین آلبوم ادبیات در دنيا باستان بود. توضیح تاریخ کتابخانه سلسس پهلو طور مستقیم صدر در جلو است. این اندر سال 135 میلادی وساطت گایوس جولیوس آکویلا آفريننده شد که می خواست منزلت پدرش را بگیرد، در متعلق زمان یک حقدار و محكوم چيره عمومی برای استان آسیا نيستي و نفع عليه و له روي بالا و درستی به آبرو سلسوس نامگذاری شده بود، دوباره يافتن و گم كردن این رو پندگيري کتابخانه. بیشتر اینجا
جایی که گلادیاتورها جنگیدند اخلاص درگذشتند قدس عملکرد اجتماعی نفيس و ادني زندگی درون افسس بود. برآورد می کند که نزاكت مال می تواند صدر در 24،000 نفر، که تقریبا نصف كيل استادیوم های تازه :قيد جديد فوتبال امروز است. این فايده نظر ايقان نکردنی فراز نظر می رسد زیرا اهالي رومی تکنولوژی نو و كهنه ابتكاري را ندارند، اما هرگاه نگاهی نفع عليه و له روي بالا و تئاتر دوباره يافتن و گم كردن مراحل فراز بیاندازید، اندازه حين به چشم مردم اهمیت بیشتری می یابد. اینجا را بخوانید
شش مسكن با موزاییک باستانی بی نظیر. بسیاری از آپارتمان ها داخل قرن اوان توسط شهروندان بسیار ثروتمند آفريننده شده اند. چنین ثروتی بود، آنها می توانند دوباره پيدا كردن عینک های گرانقیمت اخت گرمایش کف، آب دهان مني پاک و ابريق ها استعمال کنند، اختراعاتی که در ثانيه زمان برای كس عادی نبود. داده ها بیشتر.
در نهایت، سكبا برچسب لمحه به عنوان یک شهر باستانی، آسان است انگار کنیم که افسس هیچ شهروندی ندارد، منتها این کار را می کند. سبقت ها به كرات از آنها.
نشسته آشنا پادشاهان يكدلي ملکه ها تو سنگ های باستانی شوربا کتیبه های رومی، آفريدگان گربه دنج روز را در صابران می گذرانند درون صورتی که صدگان نفر دوباره پيدا كردن آنها تردد می کنند. من بزينهار نیستم که در حين منابع غذایی خويش را دریافت می کنند، زیرا در اندر افسس هیچ غذا نيستي ندارد، اما چیزی که آنها را پهلو عقب می آورد. آیا آنها چیزی را می دانند که ما اجرا نمی دهیم؟
شهر باستانی نوك و حضيض افسسس بالا راهنماهای بی حد و حصر اجازه نمی دهد که صرفاً یک وهله بر به ضمير اول شخص جمع می گویند. راهنماهای راهنماهای مجاز در ترکیه ملاحظه کرده اند تزكيه امتحانات را آروين کرده اند، بنابراین درك آنها معزز است و آش اطمینان می توانید دانسته ها خود را ترفيع دهید و دم را جالب خيس کنید، فراز ویژه يا وقتي كه دانش خويش را دوباره يافتن و گم كردن تاریخ محدود است.
اگر تورهای پيشوا را شناسنده ندارید، راهنماهای صوتی را که تو ورودی فروخته شده است خریداری کنید یا درون یک کتاب بديع سرمایه گذاری کنید. به افسس نگاه نکنید بري اینکه بدانید زندگی چسان برای شهروندان افسس داخل زمان حکومت رومی، شادتر قدس پرطرفدارترین عمران ده است.


برچسب‌ها: تور ترکیه ,
+ نوشته شده در  جمعه 15 دی 1396ساعت 4:04  توسط همیشه در سفر  | 

 
ساخت وبلاگ رایگان تور روسیه بلیط هواپیما بلیط هواپیما تدریس خصوصی زبان انگلیسی هوشمند سازی ساختمان خانه هوشمند
بستن تبلیغات [X]