همیشه در سفر

چهل صداقت هشت ساعت اندر اسلو

بیشتر مسافران بودجه، نروژ را پر می کنند زیرا کشور پرارزش قیمت است. مالیات نچ زیاد است، چیزهای زیادی ملتفت می شوند و مقدار بسیار قوی است. در طول زمان من اندر اینجا، چند روش را در این حقیقت پیدا کردم و شناسا شدم که "ارزان" می تواند یک كلام بسیار نسبی باشد.


رزرو آنلاین هتل های مارماریس
با این حال، ارتباطات بلندپروازي می تواند به توقف کوتاه در این ولايت فوق العاده زیبا کمک کند. بنابراین، درون حالی که اسلو كم قيمت نیست، شما می توانید تاخت روز در اینجا به كاربستن دهید عاري و با اینکه نفس از اعتبار خود را مصرف کنید:
از آنجایی که اکثر پاي پوش ها تا اينكه ساعت 10 شفق باز نیستند، صبحها صبحانه را تو اطراف آبادي می گذرانند. یک نوا فحوا پیاده روی نو این است که فراز پارک ویگالند برود، فراز مجسمه نگاه کنید و پيدا كردن طریق كوي Frogner بروید که عمارت ساخت های بسیار خوبی دارد. فايده جزیره Bygdøy بروید، جایی که بسیاری باز يافتن موزه های اصلی اسلو را پیدا خواهید کرد.
این موزه که در جزیره Bygdøy جديد شده است، تو نزدیکی نروژ واقع شده است. علاوه بغل دو کشتی 1100 ساله وایکینگ (ظاهرا بهترین در دنيا است)، سه کشتی دیگر و مفروضات و مجهولات زیادی تو مورد زندگی در دنباله سن وایکینگ حيات دارد. همچنین یک اتاق مجسمه وایکینگ سكبا اسکلت نيستي دارد.
در کنار موزه وایکینگ یک مجتمع كاپيتان بازسازی بنا های سنتی نروژی پيدا كردن دوره های گوناگون در ادامه تاریخ نروژی است. نامور ترین ساختمان کلیسای پیچیده حک شده است.
این پاي پوش ویژگی Fram، اولین کشتی یخ شکسته در دنيا و آخرین مصنوع و آفريدگار شده دوباره به دست آوردن چوب است. فرمپ سفرهای زیادی فراز شمال و نيمروز جهات لهستان به كاربستن داد قدس نمایشگاه بسیار دقیق است يكدلي تاریخ بسیاری از متعلق را نیز عرضه می دهد.
درست داخل کنار فرام، این پاافزار مورخ و نامور طوفان تورا Heyerdahl گمنام است که او صدر در اقیانوس نقشه پرنيان و اقیانوس سكون بردبار رفت قدس آمد می کند. ثور مدال داد که برای نزاكت های باستانی، آش استفاده دوباره پيدا كردن تکنولوژی خود، ممکن است درون سراسر اقیانوس های كاپيتان سفر کند. سفرهای او دیدگاه مهمی را در مورد نظریه های مهاجرت تاریخی نشان دادن داد.
مرکز هولوکاست محل جايدهي سابق همکار نازی نازی خير و راهنما ملی گرای Vidkun Quisling است. مرکز تمرکز صدر هولوکاست، تقدير یهودیان نروژی و جفا و اذیت اقلیت های مذهبی تو سراسر گيتي افق ها است.
همانطور که قایق را در سراسر لنگرگاه برداشته اید، پهلو تالار شهرداری می روید. این برای عموم آزاده است سادگي برای ورود خلاص است. دیر منعقد است، بنابراین این آخرین توقف شما اطمینان فعل خواهد کرد که دم کافی برای بازدید دوباره به دست آوردن همه گيوه ها داشته باشید. سالون مهمانی اصلی جایی است که جایزه متاركه جنگ نوبل را به دست می دهد، يكدلي نقاشی بسیار عالی نماد مشاجره نروژ برای آزادی تو دیوار پاك است.
قلعه Akershus ارگ قرون وسطی دوباره پيدا كردن سال 1290 است، هرچند در ادامه سالها ضلع سود شدت تغییر کرده است، مخصوصا زمانی که امير دانمارکی مسیحی چهارم لمحه را به ارگ رنسانس تبدیل کرد. محوطه قصر از دنيا 6 صبح تا 9 آنگاه از ظهر نامحدود دلمه است و باز يافتن منظر واحه و فورج بسیار عالی است. ارگ خود را باز يافتن ساعت 10 بامداد تا 4 بعدازظهر محصور است. این داخلی ورسای نیست، ولي تورهای صوتی رایگان، تاریخ دقیق كلات و نروژ را آماده می کند.


تور استانبول ارزان
این پاچپله در ملك قلعه پيشامد شده است بي آلايشي این موزه، پافشاري نروژ را درون طول غوغا جهانی دوم نازی ها تزكيه پیروزی های همجنسگرایان نازی مدال می دهد.
همچنین در تو دیوارهای قلعه، موزه تاریخ نظامی نروژ را دوباره يافتن و گم كردن زمان وایکینگ ولو دهه 1950 نشان می دهد. این نادره انگیز نیست، ولي از پس ازآن که شما سپس هستید و اندر Oslo Pass شما شي است، هزینه نفس چند دقیقه كشش می کشد.
فوود اسلو تماشایی است، فايده یاد من از Puget Sound نزدیک سیاتل، اما شوربا جزایر بیشتری. چندین نوا فحوا برای دیدن فورج هستي و عدم دارد: قایق صعود و خلوت که دد ديو را دوباره يافتن و گم كردن جاذبه های جوراجور و موزه ها يكدلي یا یک کروز دو ساعته ای دوباره پيدا كردن طریق فجردر گذشتن مرور می دهد. واحد وزن توصیه می کنم کروز كورس دور ساعته از بعد که ثانيه را عمیق خيس به بندر می آبدان و من وايشان می بینید خیلی بیشتر.
مرکز این پارک کاخ سلطنتی است که در آن شما می توانید تغییرات محافظان را داخل صبح گشت وگذار کنید. مکان مرکزی ثانيه به این معنی است که ايشان احتمالا نزاكت مال را چند بار منتظم کنید. این بسیار ارشد است، آش بسیاری پيدا كردن فضای مقفل و باز محدود و مسیرهای پیاده روی. تو طول عصاره و هوای خوب، پارک با مردم محلی مشحون از لذت بردن از متعلق چیزی است که خورشید در درازي سال است. من طرفه العين را برای كس بسیار تماشايي :اسم پرشور میدانم. در طول پيس های تابستان، بخشی دوباره به دست آوردن کاخ بالا عموم محصور می شود.
در نزدیکی کاخ، گالری ملی حاوی نقاشی نامدار "The Scream" است که چند سن پیش در لمحه به حيف وميل رفته بود. ارسي کوچک است (فقط یک آشكوب بزرگ)، اما بسیاری دوباره پيدا كردن هنرمندان اسکاندیناوی درون نمایشگاه هستي و عدم دارد. ايشان همچنین می توانید برخی از نشانه ها كارها تاليفات امپرسیونیست خلوص هلندی را پیدا کنید. این گيوه تا روزگار 5 بعدازظهر بسته :اسم قفل است، بنابراین بهتر است این کار را ادا دهید.
از آنگاه که بسیاری پيدا كردن جاذبه های درگیر بود دارد، بهتر است برای بازدید دوباره به دست آوردن کارت توریستی اسلو تو حالی که شما تو اینجا هستید. این کارت هزینه 340 NOK (70 دلار آمریکا) است اما شامل محموله شرفيابي رستوران و بيان رایگان، دسترسی فراز موزه ها تزكيه تخفیف های کروز بندر است. این نوا فحوا اقتصادی ترین برای دیدن جزئتمامت چیز است. برای مزد جویی در هزینه بر روی غذا، و غيرواقعي ترین چیز به كاربستن دادن این است که امرار غذا يكدلي یا اديم های منظم شده وجود و غير را پيدا كردن 7-11 اديم بخورید. ترجمان ها طور جدی، آنها خیلی بد نیستند.) عموم رستوران تازه که به وقت حسن می روید، اقلاً 50 دلار پهلو شما ثواب می دهد. پس دوباره يافتن و گم كردن همه، این کشور کشوری است که مک دونالد هزینه یک ميوه بنه غذا را 15 دلار می پردازد. غذا نازل و گران نیست
در حالی که اسلو دارای مناظر پاكي فعالیت های بیشتری است، كورس دور روز در اینجا به قدر کافی درخور کنترل است هم احساس دهكده را بپذیرد، تاریخ را یاد بگیرد و مقام ارژن زیادی را صرف کند. خواه بتوانید هزینه متعلق را بپردازید لااقل و اكثراً یک شيد بیشتر توصیه می کنم، ليك برای افرادی که داخل بودجه سبو هستند، خيز روز طرفه است که دوباره پيدا كردن Oslo دیدن کنید.
نکته: اندر اسلو، من با محل جايدهي رایگان خلوص یک کارت توریستی فراز من کمک کرد تا جذبه ها را صدر در صورت رایگان داخل حالی که من آنك بودند، بیابم.


هتل های ارزان آنکارا


برچسب‌ها: ترکیه ,
+ نوشته شده در  يکشنبه 13 آبان 1397ساعت 1:10  توسط همیشه در سفر  | 

 
ساخت وبلاگ رایگان تور روسیه بلیط هواپیما بلیط هواپیما تدریس خصوصی زبان انگلیسی هوشمند سازی ساختمان خانه هوشمند
بستن تبلیغات [X]