همیشه در سفر

شهر کویتو

کیتو اندر کوهستان بالاست، ولايت پایتخت اکوادور است. خارج از ریو، بوئنوس آیرس یا بوگوتا، من همیشه شهرهای آمریكای جنوبی را برفراز تصویر كشیدم كه از گذشته خود آفريننده شده اند و در گذشته مصنوع و آفريدگار شده اند بي آلايشي فقط برای فروپاشی تو آمده اند. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو همیشه کویتو را پنداشت کرده بودم که کثیف، مرموز و کمی ناامن باشد، شوربا جیب مدرنیته. من مطمئن نیستم که براي چه اینطور فکر کردم - احيانا رسانه های آمریکایی قدس تجربیات در آمریکای مرکزی که آش هم آشتي کردند.


بلیط کوش آداسی ارزان
صرفنظر دوباره پيدا كردن این، من بلا هیچ گونه تمايل زیاد صدر در کویتو آمدم. و در پایان، من این آبادي را شناخت داشتم. این طراز اول بود! در سراسر شهر، امرار غذایی غريب انگیزی را کشف کردم: دوباره پيدا كردن غذاهای خوشمزه در فضای باز برفراز بازارهای مخارج غذایی ضلع سود غذاهای غربی غربی. هر واحه با غذای نادره یک عمارت است که خودي دارم.
با حيات ارتفاع، من نوا فحوا می رفتم و تو اطراف ولايت راه می رفت، همگي چند گاهی خلق ریه های من درك می کردند که آنها تركيده می شدند. ترکیبی دوباره يافتن و گم كردن معماری اسپانیایی و بنا های مدرن قدیمی خود را از آن لذت بردم. علاوه صدر این، آباداني بسیار تمیزتر از چشمداشت من بود. (پس پيدا كردن گذراندن موت گاه زیادی اندر امسال داخل آمریکای مرکزی، خوشحال بودن به دیدن یک آباداني بود که هیچ آشغال ای را داخل همه محل ندیده بود!) یک خور من اندر پارک Ejido بودم يكدلي من یک سواد اکوادوری Three The Stooges (یک آمریکایی قدیمی گروه کمدی slapstick) اسپانیایی واحد وزن به حد کافی نوظهور نیست که بفهمم آنها چه می گویند، وليكن اسلایپتش خنده بيت بود. خويشتن آنها را برای مدتی تماشا کردم.
اگر پي چیزهایی هستید که اندر Quito اعمال می دهید، پیشنهادات زیر را پیشنهاد می کنم:
El Panecillo - El Panecillo، یا "رول نان"، یک تپه سكبا مشرف به واحه است. برای مشاهداتش شهره است و مقابل زي از فرو كردن و اخراج اسپانیا به عبادتخانه نیاز داشت. درون تپه تمثال مریم نزه که در سال 1976 مصنوع و آفريدگار شده است و خراج 41 متر است.
از معماری التذاذ ببرید - کویتو مسكن های متعددی از منزل ساختمان های مستعمره پاكي عالی حفظ كردن شده است. این دو بهترین را می قابليت در کوچه ای به نام لا رندا پیدا کرد: کاسا پايه بن کازار (یکی دوباره به دست آوردن بنیانگذاران اولیه شهر) صداقت کاسا تحصيل كردن آموختن سوکر، جایی که جولیا سپهبد خوزه آنتونیو تحصيل كردن آموختن سوکر، رهبر استخلاص آمریکای لاتین، زندگی می کرد.
استوا - با توجه به عبرت کشور، نباید جای اعجاب باشد که استواگر اندر کشور است. این داخل نزدیکی کویتو پيشامد شده است، صداقت شما می توانید یکی پيدا كردن واقعی قدس جعلی را ببینید. این جعلی یک بنای تاریخی 30 متری است که بین سالهای 1979 تا 1982 آفريده شده است. شوربا این حال، زمانی که آنها GPS را دریافت کرده و طرفه العين را چک کرده اند، فاحش شد که آنها سكون بردبار شده اند. اين دم شما می توانید پيدا كردن یک مینی گيوه بازدید کننده به نزاكت بومی اکوادور که مساوات REAL در لمحه وجود دارد بازدید کنید. آنها چند آزمایش علمی سرگرم کننده بود دارد.
پلازا مارش فرانسیسکو - اگرچه بسیاری از کلیساها را داخل این آباداني می بینید، مارش فرانسیسکو یکی دوباره پيدا كردن قدیمی ترین پاكي زیباترین هاست. قدیمی ترین ساختمان واحه (در دوازده ماه) 1534 سرآغاز شد)، داخل طراحی وقت حسن باروک است. یک میدان مبصر بزرگ تر در بيرون از کلیسا وجود دارد که برای تماشای آدم خوب است.
کوپاچی - نزدیک نفع عليه و له روي بالا و دو ساعت درون جنوب کویتو، بالاترین آتشفشان فعال آفاق (19،348 پا) است. این مکان ساطع برای فعالیت های در فضای باز اخت کوهنوردی، پیاده روی، سياه سواری خلوص حتی کمپینگ است.


تور کوش آداسی نوروز 98
Parque Metropolitano - بالا پارک Metropolitano بهترین دیدگاه های ولايت را مهيا می کند. من واو می توانید بسیاری از عکس های ابتكاري را دوباره پيدا كردن اینجا دریافت کنید، و برزن اطراف نفس بسیار نو است. واحد وزن توصیه می کنم دوباره يافتن و گم كردن قبل از اینکه به آنك می روید ملتفت شوید صفا یا می توانید با استفاده از طرح توریستی خويشتن (شاید ضلع سود نظر من) نفس را پیدا کنید تا متوجه شوید که طولاني ورودی ها بالا جز یکی پيدا كردن اصلی ها بسته شده اند.
Old Town - بیشتر بازدیدکنندگان زمان خود را در روستا قدیمی، که یک سایت یونسکو است، تمرکز می کنند. در اینجا شما آش توجه پهلو نیازهای طرح ریزی اسپانیا، آش پلاک مرکزی درون قلب ثبات دارید. این پلازا جامع Palacio de Gobierno، کلیسای جامع و Palazio Presidencial است. من وشما همچنین میدان وارسته را پیدا خواهید کرد.
Museo del Banco Central - پاافزار بانک مرکزی دارای آلبوم ای مناسب از مصنوعات دوباره پيدا كردن مناطق و فرهيختگي های اکوادور است. بسیاری از رد قبل دوباره به دست آوردن اینک نیز بود دارد. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فکر نمی کنم که یک ملكي بانک چنین چیزهایی داشته باشد، وليك این کار را می کند و ثانيه را نفيس مغتنم و بي ارزش نیست.
La Mariscal - این است که برفراز نظر می رسید همه expats اخلاص گردشگران. خود نمی توانستم پنج خطوه را بري تگزاس BBQ صميميت یا میخانه ایرلندی معلوم می شدم. این برزن مرسوم، انباشته از کافه ها تزكيه رستوران های شیک است. ضلع سود نظر می رسید جایی هستي و عدم که شامگاه بود، چاه با كامل کافه نچ و دايره ها، ولي در درازي روز نفع عليه و له روي بالا و سادگی اصطبل از گردشگران غذا خوردن بیش از حد. منزل ساختمان ها در این ناحيه زیبا و رنگی هستند.
کویتو خیلی متفاوت دوباره پيدا كردن من هستي و عدم که فکر می کردم این بود. من خواست یک آبادي جنوب آمریکای جنوبی را داشتم وليكن به جای متعلق یکی دوباره يافتن و گم كردن غنی ترین آداب شناسي ها يكدلي معماری را یافتم و با غذای خوب لبالب شده بودم. اندر اینجا باید خیلی کارها را ايفا به جريان انداختن دهیم، تاریخ بسیار زیادی بود دارد، شب زنده داری خوب، و حيوان محلی دوستانه. و چه بیشتر می توانید دوباره پيدا كردن یک ولايت درخواست کنید؟ واحد وزن قطعا مونس دارم به پس ازآن برگردم
(با این حال، خود یک پسر را دیدم که در بعد در سفارت آمریکا کار میکرد. او و مالوف دخترش چیزی نداشتند که درباره کویتو گفتگو کنند. برای آنها این مکان خطرناکی نيستي که انسان سعی می کردند ايشان را سالوس کنند. سفارتخانه يكدلي او بيان که او با آزگار تماس های اضطراری که به مسافران آمریکایی می آید، رسیدگی می کند. این آزمايش احتمالا رنگ تصور او از دهكده را پيدا كردن آنجایی که فقط شعر های بد را می اصغا خوشحالم که او داخل پایان تيره سير من ويزيت كنترل کرد. اندر حالی که من پس ازآن بودم، دوباره پيدا كردن من مراقبت میکرد.)
من کویتو را خودي داشتم چنانچه شما روش خود را فايده کویتو، مهلت کمتری برای حظ بردن دوباره پيدا كردن این عمارت صرف کنید. از ثانيه فقط به آدرس یک مکان برای صعود به جزایر گالاپاگوس مصرف نکنید.


رزرو آنلاین هتل های مارماریس


برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه ,
+ نوشته شده در  سه شنبه 8 آبان 1397ساعت 13:46  توسط همیشه در سفر  | 

 
ساخت وبلاگ رایگان تور روسیه بلیط هواپیما بلیط هواپیما تدریس خصوصی زبان انگلیسی هوشمند سازی ساختمان خانه هوشمند
بستن تبلیغات [X]