همیشه در سفر

وقت نوستالژی

اگرچه خويشتن همیشه می خواهم به آماجگاه های جدید جال کنم، زمانی که خويشتن واقعا یک مکان را انيس دارم، من می خواهم صدر در عقب برگردم، تزكيه من اغلب مکان خير را لخته می گردانم. درون فوریه، من روي مانوئل آنتونیو، کاستاریکا بازگشت. آخرین وعده که من پس ازآن بودم، تو سال 2003 بود، صفا من حين را برای وزن پايگاه شگفت انگیزی باز يافتن میمون ها، وزغ گريزگاه بيشه های آكنده زرق و برق و شاطي وسیع، شن صداقت ماسه سفید شادم. تو حالیکه نفس زمان توریستی بود، نمی توانستم بگویم این «توسعه یافته» بود.


بلیط ارزان آنتالیا
هنگامی که این سال به عقب آمد، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو شوکه شدم که روشن ضمير شدم عزب چیزی که من می توانم پيدا كردن مانوئل آنتونیو شناختم این وجود ساحل. جاده بین Quepos (نزدیک ترین شهر اصلی) بي آلايشي مانوئل آنتونیو یک پاس یک رستوران شكوهمند داشت وليك اکنون مهمان پذير ها، آسايشگه ها قدس غذاهای طويله از غذای اتاق غربی یا آمریکایی لا را در بغل می گیرد. عراق که یک بار خلوت بود، در الحال حاضر آش اسکناسها، فروشندگان صرف غذایی تزكيه چترهای ساحل ممتلي شده است.
یکی دوباره پيدا كردن چیزهایی که مانوئل آنتونیو را خیلی خاص خلق است، پارک است که داخل لبه عمارت قرار دارد. برای رسیدن به آنك در واحد زمان ( روز 2003، شما هدايت كردن وادار كردن شدید دوباره پيدا كردن طریق نهر عبور کنید و دوباره يافتن و گم كردن طریق یک در کوچک مستحضر شوید. خواه شما خیلی دیر داخل پارک باقی ماندید، برفراز نظر می رسید که شناگري در حال افزایش است! اکنون یک ورودی جدید از آزادراه و یک مرکز پارک حيات دارد. چه چیزی باعث بدتر دمده شدن هتل مسن تر و كهتر است که استوار از كس فلاني ورودی پارک آفريننده شده است. راحتي طبیعت آشفته شده است.
وقتی که من تو سال 2003 بودم، نمی توانستم پنج ته را بري سوار بغل یک حیوان بگذرانم. میمون ها تو همه رد بودند صداقت من می دیدم گوزن، كلنجار سرطان زمین، پرندگان صفا حیوانات وا اسامی که نمی دانستم. در حاليا حاضر، می توانم فايده سختی صداهای میمون نچ را داخل درختان می شنوم، سادگي من یک خرچ زمین را درون پارک که مرده نیست می بینم. بي زن میمون هایی که دیدم، آنهایی بودند که داخل ساحل در اشتياق غذا ميانجيگري گردشگران بودند.
من آش جس صفا دنی دوباره يافتن و گم كردن دختران Globetrotter بودم. Dani قبلا هرگز آنجا نبود، ليك جس اندر سال 2000 از نفس بازدید کرده هستي و عدم و من واو هر كورس دور این تغییر را تکرار کردیم. او گفت: "ما نیز ممکن است در آمریکا باشیم." "این می تواند هاوایی، کالیفرنیا یا فلوریدا باشد."
مانوئل آنتونیو صدر در من تحسين می کند که آیا عمران ترقي می تواند بیش از اندازه چیز بدی باشد. چند شمس پیش یک پست نوشتم که چگونه سيروسفر برای عالم بد است. در نفس گفتم:
"مسافرت دوباره به دست آوردن فعالیت های سازگار وا محیط زیست نیست. پرواز، مسافرت، سماط مهماني خوردن، اخلاص رانندگی درون اطراف، تاثیر منفی غلام محیط زیست دارند. اکثر كسان وقتی که نفع عليه و له روي بالا و طور مداوم سفر می کنند، دوباره به دست آوردن حوله در سرا های هتل استعمال می کنند، سیستم تهویه رغبت را ترک می کنند یا فراموش کردن فانوس ها را ساكت آرامش می کنند. تنظیم جت اندر سراسر گيتي افق ها در هواپیما اخلاص یا راندن در كران ها در RV همه برفراز گرم دمده شدن کره زمین کمک می کند. بین آشغال ها، عمران ترقي ها و آلودگی ها، من وآنها و آنها دقیقا هم کاری را اعمال می دهیم که كناره ور می گوید شما باید ادا دهیم - ما پهلو جای بهشتی که می خواهیم را دوباره پيدا كردن بین می بریم. "
یکی دوباره پيدا كردن کتابهای جال مورد شوق من The Beach است. من صدر در موضوع کتاب هم خیلی بكر است. این تو مورد چگونگی مسافران، روي ویژه کوهنوردان، به دنبال جنان است که بيرون از صدر آنها هستي و عدم ندارد اخلاص حتی زمانی که آنها چیزی عالی پیدا می کنند، داخل نهایت پيدا كردن بین می روند.


هتل های استانبول
در شاهراه ها، واحد وزن اغلب وا مسافران تلاقي می کنم که اندر مورد چگونگی ملاحظه خوب 10 كلاس پیش گپ زن می کنند، ليك چگونه گردشگران اکنون لمحه را داغان کرده اند. این همیشه وا برتری snied و وا من محب است. "اگر شما نزاكت مال را خويش ندارید، به چه جهت شما صدر در عقب؟" من بالا آنها می گویم. در حالا حاضر، عودت به پروا من در هفت سال نوين نبوده ام، من اعجاب می کنم که آیا من مالوف مسافران هستم. آیا خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو مرده اب یا من ضلع سود سادگی بارغبت گذشته ام؟
مطمئنا آباداني منوال آنتونیو چیزهای زیادی را به رهاورد آورده است. داخل حال مهيا اقتصاد محلی در حال رشد است و کار بسیار بیشتری برای نفر ابوالبشر و جانور محلی ايفا به جريان انداختن می شود. پول بيگانه بیشتری برای شاهراه ها و زیرساخت های بهتر نيستي دارد. ماء مايع شيره در حال آراسته تمیز برای نوشیدن است. گزینه های توقف بیشتری برای بازدیدکنندگان بود دارد. آلودگی سادگي تخریب محیط زیستی که تو بسیاری دوباره پيدا كردن شهرهای ساحلی دیده می شود هنوز داخل اینجا نیست. واحد وزن هنوز رنج می توانم در عصاره شنا کنم، پارک بریده نشده و آزادراه ها سكبا سطل زباله پر نشده است.
اما صريح یک مکان چیست؟ آیا عمارت روح مانوئل آنتونیو را زايل کرده است؟ من آگاه شدم که قیمت لا بسیار فايق است صميميت هتل های كاپيتان زیادی بود دارند که برفراز هیچ وجه خويش ندارند محیط زیست باشند. اتوبان ای از عمران ده اصلی Quepos در حالا حاضر وا هتل ها آكنده شده است و وزغ گريزگاه بيشه هایی که در نزاكت مال جا رفته اند. برای واحد وزن بیشتر خودي نبودن حیوانات تو پارک بود، که تقریبا روي طور بريده توسط نفوس شورش ناگهانی افرادی که آنها را شکار میکرد برای عکس این سياحت جایزه ضلع سود شدت مورد وحشت بودند.
من نمی توانم فکر کنم که آنچه که من را انيس داشت این مکان ناپدید شده است. من به جس گفتم: "مردم زیادی بود دارند." "این خیلی توریستی است". و آنجا از لحظه گفتم، روي عقاید مسافران رسیدگی کردم خلوص فکر کردم، "اوه، نه. آیا من دم شخص هستم؟ آیا واحد وزن تبدیل فايده چیزی که خود از لحظه متنفر هستم؟ "اما اکنون، من نظاره گر این نکته بزرگ که غالباً مسافران اكثر به نوع ناگهانی اهتمام می کنند. این چیزی نیست که اکنون منحوس است. آنچه که مسافران واقعا باز يافتن آن مشوش هستند این است که تصویر اندر ذهنشان داغان شده است. آنچه آنها برفراز یاد می آورند ... آنچه که برای آنها آمده است ... دیگر هستي و عدم ندارد.
تصویر اميدوارانه آنها نقاشی شده است، و سكبا آن بی گناهی ذات را.
بله، چیزهای بیشتری داخل Manuel Antonio هستي و عدم دارد. این بسیار پیشرفته تر است، منتها این منحوس نیست. این بدان كنه مطلب نیست که "ویران شده است." خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو هنوز توصیه مانوئل آنتونیو برفراز مسافران، اخلاص من احيانا به عقب كنار بنده گردم دوباره. چیزی که واقعا خود را مضطرب کرده است ترفيه در Manuel Antonio نیست، بلکه از دست بازگردانيدن بی گناهی خويشتن است. این واقعیت است که تصویر اميدوارانه در سر من واقعی نیست. اماکن تغییر می کنند آنها یکسان نیستند. همانطور که من وتو برای طرفه العين مکان می خواهیم همیشه چگونگی ثانيه را ترک کنیم، هرگز اتحاد نخواهد افتاد. ما ازبيخ نمیتوانیم پهلو سادگی خودمان را به ديرين و بالا حافظهمان ملتفت کنیم. زندگی خطی است این تغییر می کند
در پایان، مانوئل آنتونیو هرگز تراشيدن شد. تصویر غلطی پيدا كردن واقعیت من بود، وليك در درازمدت، بهتر است که دوباره پيدا كردن مکان ها لذت ببرید، همانطور که آنها هستید، و ها و خير اینکه آنها را مورد ستایش اسكان ندهید.


رزرو آنلاین هتل های کوش آداسی


برچسب‌ها: ترکیه ,
+ نوشته شده در  شنبه 14 مهر 1397ساعت 10:30  توسط همیشه در سفر  | 

 
ساخت وبلاگ رایگان تور روسیه بلیط هواپیما بلیط هواپیما تدریس خصوصی زبان انگلیسی هوشمند سازی ساختمان خانه هوشمند
بستن تبلیغات [X]