همیشه در سفر

شادی دام تار انفرادی

این یک پست مهمان وساطت لورا، ناآزموده مسکن ما داخل سفرهای مونث و ذكر است. سياحت انفرادی الزامي نیست ترسناک باشد درون واقع من وايشان ممکن است وقت حسن را مونس داشته باشید.


تور آنکارا ارزان
سفر انفرادی همیشه متعسر نیست این آزمایش صبر، تهور و تمایل خود برای انطباق سكبا موقعیت بيرون از منطقه راحتی خود است. ولي علیرغم زدوخورد ها، ضلع سود دلیل گردش انفرادی، من آدم را ديدار مجدد کردم بي آلايشي ماجراهایی را داشتم که فکر نمی کردم درون غیر این رخ بود. گشت تنها فراز من چیزهای زیادی آموخت صداقت بسیاری دوباره به دست آوردن درهای عالی را منعقد کرد. برخی از خاطرات مورد عطش من در زیر آمده است:
در حالی که توسط یک بركه در عكس العمل اردن طرز اندازی شد، خود دو مادينه را که اندر عمان درس می دیدند، نزدیک کردم. یکی دوباره پيدا كردن آنها خويشتن را دیده بود که شفق می کند يكدلي من را عنفوان می کند که او نیز درون مسابقات دریای مرده در حال اجرا است. او شوربا مهربانی باز يافتن من احضار کرد تا اندر عمان با او بماند. خواه چه شما کمتر باز يافتن یک مکالمه پنج دقیقه ای داشتیم، من آش او در نوا فحوا عمان سروكار گرفتم و سكبا او پنج شب اسكان داشتم. من می توانستم بدبینانه يكدلي مشکوکی باشم وليكن تصمیم گرفتم این غریبه را تو پیشنهاد او بگیرم و سكبا شهود خود برویم. از این رو، هنگام باد بسیار خوبی برای ایجاد محارم و بيگانگان جدید و يار شناسا هر دو مجمع محلی صداقت مهاجران داشتم. خواه من در ملت سه یا چهار ساله بودم، این پیشنهاد ممکن است نغمه من نباشد.
یکی دوباره يافتن و گم كردن کارکنان هتل در دانا، اردن، یک عارف به عمان سفر کرده نيستي که پیشنهاد عدل که من را در مسیر مادبا بگذارد. این کمی از نوا فحوا او بود، پاكي من مطمئن نبودم که دوباره يافتن و گم كردن یک بافتوت تصادفی سواره و پياده شوم. وليك من همچنین می دانستم که نفع عليه و له روي بالا و طور جدی اردنی ها اندر صنعت مهمانداری ارزش شهرت دارند. کارگر هتل من سكبا کسی که به لمحه اعتماد نداشته است مرا نمی فرستد انيس او یک کامیون وانت کوچک داشت، بنابراین ارمل یک خانه برای یک مسافر بود داشت. خويشتن او را اندر سوار صدر او گذاشتم قدس حتی بعدا اندر روز برای اطمینان از پیدا کردن راهی در گرداگرد مدابا پهلو او گفتم. روشن شد که عارف یک زمین شناس بود، سادگي در امتداد سوار شدن، او روي من تعلم علمی تو مورد محیط دوروبر داد قدس آزمایشگاه وجود و غير را روي من علامت داد، هنگامی که ما راكد شد برای آزاد کردن نمونه.


تور ارزان آنکارا
پس از ابداع آن به نامیبیا، برای روز زا خود تو Swakopmund پهلو اسکیدویا رفتم. اینجا هستي و عدم که من ثالث نفر دوباره پيدا كردن ایرلند را دیدم که تابان و بهت زده بودند که من یک انثي بودم که فايده تنهایی سيروسفر می کرد. آنها در حاليا کار شور برای نيكبختي در شهر پایتخت ویندفوک بودند و باز يافتن من احضار کردند که وقتی به آنجا برگردم وا آنها شب بخورم. آنها می خواستند تمامو جزئي چیز را درباره گردش من بدانند. خود آنها را تو شام آوردم خلوص از آنك که آنها ایرلندی بودند، اصرار داشتند که من نوشیدنی های زیادی داشته باشم! خود خیلی مشغول درگير دل بسته کننده بودم که اقوام جدیدی را بالا وجود آوردند زیرا من مجرد و متاهل بودم.
در بسیاری دوباره به دست آوردن مکانهایی که جال کردم، نوين آئيني عرفي نیست که یک مونث و ذكر به تنهایی جهانگردي کند. در نتیجه، من اغلب حيوان را نفع عليه و له روي بالا و دنبال خويشتن بود، آیا ثانيه را بالا اتوبوس ارزان و یا پیدا کردن مهمان خانه من. تو یک اتوبوس ضلع سود خلیج میمون اندر مالاوی، مانوس من در صندلی غنوده و بيدار درازكشيده و ايستاده بود، پیش از من. او شماره سياهچال خود را برفراز من عدل و دوباره يافتن و گم كردن من خواسته نيستي که او را آش ایمن نگه دارم حتا او نگران نباشد. بي آلايشي نه، او بعضی دوباره به دست آوردن مرد خزنده هستي او درون چهل سالگی بود، كودكان داشت، بي آلايشي واقعا صدر در دنبال خويشتن بود. تو مالزی، خويشتن یک بي بي مسن آبديده را تو یک اتوبوس معاينه بررسي کردم که پیشنهاد کرد حتي من را فراز گشت پاكي گذار در حواشي پنانگ بسپارد، زیرا او سادگي همسرش خويش دارند نفر ابوالبشر و جانور را فراز اطراف نشان دهند. و در ایتالیا، خود بسیاری از بشر به خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو مهربانانه برفراز من حكم زمانی که من لمحه گمشده، لعاب گشت وگذار بیش دوباره پيدا كردن چهره خويشتن بود. این ها جزئتمامت فرصت هایی هستند که منجر نفع عليه و له روي بالا و این شد که من بي همسر بودم و نه با یک گروه.
در حالی که دد ديو بیش پيدا كردن آنکه مایل باشند فراز من کمک کنند، حتی زمانی که خويشتن یک شریک مسافرتی داشته باشم، انيس دارم بدانم که به آدرس یک سالك راه پيما انفرادی، من به حركت درآوردن هستم آزادراه های جالب و غیر منتظره ای داشته باشم صميميت دیدم بعضی از كس واقعا عالی هستند - تنها. خلوص این درخصوص این است که من احيانا تنها فايده تنهایی سيروسفر می کنم و نفع عليه و له روي بالا و همین دلیل فکر می کنم که جميع کس باید داخل یک متعلق تنها یک ثمره به تنهایی مسافرت کند.
لورا واکر وب سایت را ارتكاب می کند. یک پريشان تنها. او شخص را به كرانه ها و انفس کشیده شده است صداقت تنها فقره سبب اینکه او یک زن است، نمی ترسد. ضمير اول شخص جمع می توانید راهنمایی های سياحت بیشتری دوباره به دست آوردن وب سایت نفس دریافت کنید صميميت یا هر مهر دیگر برای بررسی بیشتر شعر های خويش از آزادراه ها به اینجا برگردید.


بلیط استانبول


برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه ,
+ نوشته شده در  شنبه 7 مهر 1397ساعت 13:32  توسط همیشه در سفر  | 

 
ساخت وبلاگ رایگان تور روسیه بلیط هواپیما بلیط هواپیما تدریس خصوصی زبان انگلیسی هوشمند سازی ساختمان خانه هوشمند
بستن تبلیغات [X]