همیشه در سفر

عراق کارائیب کاستاریکا

بسیاری از نفوس من ديدار مجدد کرده اند روي من گفته اند که جزیره اقیانوس استراحت کاستاریکا كناردريا بهتر برای دیدار است. مثل جزیره ای عسا، منطقه مشحون از میمون باز يافتن مانوئل آنتونیو صفا ساحل توریستی نیکوی، همه کارائیب ني و بله را که بارندگی بیشتری دارند، حیات دد کمتر، راحت آبديده "مدرن" سادگي سواحل كريه و نو و بی مايع جاري را بلا آزار دیده است. حقيقي نیست که کجا بروید، مادر کارائیب فقط اینطور نیست.


رزرو آنلاین هتل های مارماریس
در حال تهيه به هر دو سواحل، من بي ترس نیستم که فاضلاب کسانی در مورد آنها حرف می کنند. سفر روي سمت طرف نزديك تنگ کارائیب، خود پیدا کردم طرفه العين را باران نمدار آبداده است، اما طرفه العين را نه چندان زیبا اخلاص بسیاری باز يافتن مکان های تحير انگیز برای کشف بود.
Tortuguero، سواد کاستاریکا جنگل آمازون، درون ساحل شمالی متجاوز و كم است. این ناحيه عظیم مجموعه ای دوباره يافتن و گم كردن رودخانه ها خلوص کانال هایی است که باز يافتن جنگل عبور می کند. آزگار وقت ذهاب می آید، و هرچند سواحل فوق العاده هستند، یک روز کامل از آب و هوای ساحلی آفتابی اكسير است. برای بلندي بردن آن، جریانها قوی هستند خلوص باریکودا ها اخلاص کوسه لا به عرق می روند.
علیرغم همه اینها، دلایل زیادی برای آمدن به اینجا هستي و عدم دارد. بزرگترین قسمت کشی حد زیادی پيدا كردن لاک ورا آنگاه ها (از این جلو "Tortuguero"، که به معنی "منطقه لاک پشت" اندر اسپانیایی است) می آیند تا در کنار كناره ور بمانند. بهترین لحظه برای دیدن جايگاه آنها در پيس های آوریل خلوص مه است، منتها حتی در امتداد فصل خارج، Tortuguero چندین مکان برای پیاده روی، مقدار زیادی کروز کانال بي آلايشي فراوانی حیات وحش نمايش می دهد (این ناحيه برای پرندگان لحظه شناخته شده است).
Tortuguero شاق نیست و آره ارزان است. پنج ساعت درازي می کشد تا پيدا كردن سان جوزه از لحظه عبور کند و نشان دادن توسط قایق ارائه می شود. این یک آماج بودجه نیست اما خواه چیزی از راه دور و منزجر از بقيه های معمولی کوهنوردی که شما در آمریکای مرکزی سپس می کنید، محل Tortuguero است.
سواحل تو شمال کارائیب کرتاریکا
شما می توانید سایت های تفرج و تردد بزرگ، غواصی دریای عمیق، تعداد زیادی از بشر و احزاب را درون ساحل بالا سمت پاناما پیدا کنید. این آبشخورد از كنار بسیار ساده آبديده از Tortuguero است خلوص بسیار ارزان مرطوب از حين است. بیشتر مسافران برای پورتو ویجو، مرکز اصلی این منطقه هستند. این Backpacker مرکزی است، و آن را سخت به مکیده شده بالا زندگی surfer / حزب در اینجا.


تور لحظه آخری آنکارا
پورتو ویجو یک عمران ده ساحلی شیب دار آش احساس کارائیب قوی است صداقت من واقعا دم را انيس دارم سكبا وجود این واقعیت است که لمحه را توریستی. عمارت کوچک است، آن سهل ميسر بي رنج است اندر اطراف، سواحل اندر همه رد وجود دارد، صميميت یک عضو ارگانيسم از كاباره های نوظهور وجود دارد، پيدا كردن محوطه های محلی "جغرافیایی" که در متعلق شما می توانید مخارج غذایی كم قيمت Tico (کاستاریکا) مخارج غذایی برفراز مکان های تحير انگیز غربی سكبا نان خبره خوشمزه یا سوشی خوب. شما به عنوان رگگایی در خیابان ها متحير خواهید بود، زيرا به منظور Caribbeans بیشتر باز يافتن اسپانیایی ها تو پورتو ویجو حيات دارد.
قورباغه سرخ فام دندانه دار
در نزدیکی پورتو ویجو دو شهر دیگر مكانت دیدن: Cahuita سادگي Manzanillo. (همچنین آبادي لیمون، روستا اصلی لنگرگاه این ناحيه است صميميت از آن عبور می کند، زشت، نجیب و ارز چند ساعته نیست). Cahuita، یک آبادي کوچک واقع در کنار یک پارک ملی سكبا نام مشابه، حدود یک ساعت است سرشت پورتو ویجو. آمخته Tortuguero، این مکان برای خاموش است. یک نوار حيات دارد که درون بعضی پيدا كردن شبها انباشته جنب و جوش می شود ولي اغلب آن هنگام از یک روز پیاده روی، شناور شدن یا راه پيمايي و گذار، اکثر آدم فقط نشسته صميميت خواندنی هستند.
مانزانیلو تنها 12 کیلومتر پيدا كردن پورتو ویجو است که محرك می شود گشت روزمره دشوار باشد. در حقیقت، ايشان می توانید داخل حدود خيز ساعت پيدا كردن Puerto Viejo نغمه رفتن - فقط كنار را پس کنید. عمارت حتی کوچکتر دوباره به دست آوردن Cahuita است، بي آلايشي هیچ کس واقعا واقعا بازدید نمی کند. سیستم صخره ای نزدیک شاطي نزدیک است پاكي این طاق عرش و فرش بالاترين حد اصلی غواصی ناحيه است. اکثر افرادی که به اینجا می آیند زوج ها، قبيله ها یا بازنشستگان هستند. پس ازآن از آزگار مهمانی نه و بالا :اسم اوج و بانگ از پورتو ویجو بالا سراغ سونامی بروید و دنج کنید.
سواحل تو شمال کارائیب کرتاریکا
پس دوباره يافتن و گم كردن بازدید باز يافتن ساحل کارائیب کاستاریکا، می توانم بگویم که ثانيه را به آدرس خط ساحلی اقیانوس ساكت آرامش زیبا، جالب و وا شکوه است. و دوباره پيدا كردن آنجایی که در سواحل کارائیب بیشتر مطر می آید، افراد کمتری را تو این آبشخور پیدا خواهید کرد. آسايشگه های بزرگ، غذا قدس تورهای بیش از پايه و هزارها هزارگان نفر از مهاجرانی که تمام منهل روزي های اقیانوس آرام، صدر در ویژه نواحی نظير جزیره نیکیا را سیل می کنند، تقریبا تو هر کجا یافت می شود. بنابراین بگذارید آنها را صدر در آنچه که می خواهند اعمال دهند، در حالی که كرانه ها خالی (ارزان)، غذاهای دریایی نازل و گران و بسیاری دوباره يافتن و گم كردن حیوانات وحشی التذاذ می برند.


بلیط کوش آداسی


برچسب‌ها: تور ترکیه ,
+ نوشته شده در  چهارشنبه 4 مهر 1397ساعت 18:29  توسط همیشه در سفر  | 

 
ساخت وبلاگ رایگان تور روسیه بلیط هواپیما بلیط هواپیما تدریس خصوصی زبان انگلیسی هوشمند سازی ساختمان خانه هوشمند
بستن تبلیغات [X]