همیشه در سفر

سفر وا جهنم سكبا چاک تامپسون

در دانشپايه طول عمر 2008، من شوربا Chuck Thompson مصاحبه کردم. چاک یک نویسنده مسافرتی بسیار نهان شده پاكي یکی پيدا كردن نخستین مذاكره هایی است که من اجرا دادم. من تا اينكه به الحال کتاب نفس را ضلع سود پایان رسید، "لبخند هنگامی که شما فريه می گویند، و روانه درخواست مصاحبه ستاره به او. شگفت انگيز "، او اتحاد کرد. لبخند هنگامی که غيبت می گویید، نگاهی پهلو ماجراهای خود را دوباره به دست آوردن طریق راه كار گردشگری و تصویر سفید شسته كرانه ها و انفس کامل است. این یک کتاب تبسم دار، خوش آيند و كر است که یک تكه شگفت انگیز از نوشتن است. من خندیدم، گریه کردم، امل می کردم که می توانستم یک سومين نویسندگی او باشد.


تور استانبول
در طول تعطیلات، او کتاب جدید خويش را به "Hellholes and Back" ارسال کرد. این کتاب داخل مورد چهار مکان است که او هيچگاه بیش دوباره يافتن و گم كردن همه می خواهد باز يافتن سفر (کنگو، هند، مکزیکو سیتی، صميميت دیزنی جهان) و چسان او را از طریق بازدید باز يافتن آنها آشوب خود را برطرف. چاک اندر مورد این کتاب می گوید:
Nomadic Matt: چاه چیزی سبب تصمیم گیری برای كتابت كردن این کتاب شد؟
چاک: فراز غیر باز يافتن پول، که همیشه ساده دلانه ترین پاسخ ضلع سود این پرسيدن است، بالا من این رسید که در آزگار سالهای من كتابت كردن و خواندن درون مورد سفر، من ازبيخ ندیده بودم که عمل تامل برانگیز دوباره پيدا كردن ترس نتيجه معلول و حاصل پارانوای درون سفر . در روش های مهم، این چیزها درون همه تصمیمات ما در مورد جایی یا جایی که گشت را ذخر نمی کنند، فاکتور می باشد.
سپس مسئله بانگ بود. چگونه برخی دوباره يافتن و گم كردن مکان ها بد می شوند؟ آیا آنها باارزش هستند؟ هرگاه نه، براي اينكه آنها چنین مرگ دشواری را تکان می دهند؟ آیا این همگي گسل رسانه ای هستند یا عوامل دیگر تو بازی حيات دارد؟
من نیز نفع عليه و له روي بالا و شدت دوباره يافتن و گم كردن این هشدارهای مسافرتی امارت امور خارجه راجع هر سومين کشور خارجی مخافت دارم. هر حين که من هم به حاليا به محل دیگری رسیده پدر که بالا من حرف شده وجود که خطرناک اخلاص وحشتناک است، بیشتر صدر در نظر می رسید.
نویسنده chuck thompson آیا این کتاب واقعا فقط اندر مورد من وايشان از تشويش سفر شما انتخاب می کند؟
فقط هم حدی منظورم این است که واحد وزن همیشه هندوستان را مورد تعذيب و اذیت استقرار داده اب و پيدا كردن زمان ادا کارهای سنگین تو آفریقا محافظت می کنم. این زمانی که من تو حوادث صفا مصاحبه ها به نشاني یک "کارشناس سفر" یا "سفر گورو" معرفی شد، این مبحث بابت تا صدر در حال آن هنگام از موفقیت "لبخند" نبوده است. چه جور متخصص مسافرتی بطوركلي در آفریقا نوا فحوا نیافته است هند؟ یا نمیتوان سكبا بزرگترین آباداني آمریکای شمالی (مکزیکو سیتی) جلو شد؟ این ها پهلو نظر می رسید مانند سوراخ های مبصر بزرگ تر در رزومه.
با این حال، بي آلايشي این ارشد است، اما من ازاصل فکر نمی کردم یک کتاب که تنها بر من متمرکز كنيز قوش ترس من دوباره يافتن و گم كردن رفتن نيستي برای دنباله خوانندگان درگیر برای خیلی طولانی است. بنابراین، من فراز سادگی به نشاني نقطه آغاز و به آدرس یک کمی دوباره پيدا كردن زیر زمينه برای رسیدن صدر در چیزهای جالب آبديده و چند درون مايه بزرگتر که خود جالب خيس یافتم استعمال کردم.
یکی پيدا كردن مواردی که شما دوباره پيدا كردن "تور هیل هول" خود گرفتید چیست؟
این عمران ده مکزیکو یکی دوباره به دست آوردن جالب ترین شهرهای جهان است بي آلايشي کاغذ مطهره خود را پهلو آفریقا آورده است. این تاخت takeaways است. همیشه آنها را بیشتر دوباره به دست آوردن آنها که مال شده است، این یک آرايش خوب است.
چطور این هدف پرتاب را انتخاب کردید؟ این فقط فايده خاطر متعلق بود که قبلا آنوقت نبودید؟ پندار می کنم ضمير اول شخص جمع می توانید فراز مکان های دیگر که همان كيل خطرناک هستند رفته باشید.
در اول یک لیست طولانی دوباره يافتن و گم كردن hellholes حدس زده شدم، مکان هایی را که من علاقه ای ضلع سود رفتن یا حتی از نفس نمی ترسیدم. از آنجایی که واحد وزن نمیتوانستم برفراز همه آنها دسترسی پیدا کنم، این ورقه شناسايي راي سياهه را ضلع سود یک ملت اصلی تبدیل کردم که نمایانگر اتساع تقریبا کامل مسافران است: کنگو، هند، مکزیکو سیتی، دیزنی.
این ترسناک چهار نفری همه چیز را دوباره به دست آوردن خطه ساده لوحانه به الله و خشونت در کنگو نفع عليه و له روي بالا و مسمومیت غذایی قدس کلاهبرداری دوباره يافتن و گم كردن دست رفته تو هند پنهان سازي می دهد صدر در آلودگی و مردم ربایی داخل مکزیکو سیتی برای پخت تو خورشید فلوریدا اندر کنار Madisons کوچک بي آلايشي Coopers خواهش برای ادخال به تالار آوا چادر و، روي هر حال، من وشما می خواهید تيره سير ترسناک؟ تتميم شکنجه يكدلي گریه کردن جگر ساله که از این جلب ادعایی توزيع می شوند، بررسی کنید. پيدا كردن زمان بیست صميميت بیست پاكي یک دقیقه نجات جزء خصوصی رایان، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو از تشويش بسیار ندیدم.


تور آنتالیا
در وضعيت سفر برفراز مکان های خطرناک یا مکان هایی که آنها فراز سادگی می ترسند، چاهك مشاوره ای برای مسافران دیگر دارید؟
هیچ جایی نیست که آنها نفع عليه و له روي بالا و شما بگویند این پراكندگي خواهد افتاد. من وايشان حتی اندر مناطق جنگی لجوج پريشان خاطر خواهید شد که میزان عادی بودن حين چقدر است. من تو اینجا نادان نیستم پاكي من استثناهای مفخم را می شناسم. همانطور که تو این کتاب می گویم، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو هیچ ژورناليست جنگی نیستم.
اما كل کجا که جمعیت زیادی دارید، ناس در هيئت نهج وجد زندگی وجود و غير تقریبا همانطور که هر کس دیگری در كرانه ها و انفس انجام می دهد. آنها صبحانه می خورند و روي کار می روند. آنها طفل های خود را به مدرسه می برند آنها به خريدوفروش می روند. آنها صدر در کلیسا میروند آنها با خانواده هایشان ليل غذاي شب و بامداد می خورند. قدس تقریبا همیشه، آنها مالوف دارند بازدیدکنندگان بهترین قسمتهای کشورشان را وجب آورند، آره بدترین قسمتها.
فشار زیادی بر نویسندگان مسافرتی و مسافران به طور کلی برای عودت از سفر به خارج از کشور نيستي دارد، ليك چیزی جز سخنان فارغ البال از آداب داني های خارجی زیبا تزكيه چشم مسدود و آزاد که از نفس ما بسیار برای یادگیری يكدلي این متلاطم و برهمه دریایی در مورد جهانی برادری اخلاص دوستی
بدیهی است، خويشتن نمی خواهم عاطفه حس خود را محدود کنم. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو خوشحالم که یک بیل را شوربا یک بیل بنامم و ار چیزهای بیشتری بخورم، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو این را نمی فهمم. وليك در بیشتر موارد، رزين است که شوروغوغا سفر من واو تقریبا همیشه وا تجربیات بسیار مثبتی برخوردار است پاكي روشنگری فرهنگی قدس شخصی اجر بزرگی است که تو تمامی مشکلات ناشی دوباره يافتن و گم كردن سفر پیدا می شود.
و چه می توانم در مورد این کتاب بگویم؟ خود خوشم آمد این داخل سبک چاک فراز کار رفته - تبسم دار، عجیب يكدلي غریب، بدبینانه، خیره کننده صميميت کاریمددی است. (منظور من صرفاً نگاهی ضلع سود پاسخ مباحثه اش می اندازم؟ درون حال آماده تصور کنید که به آدرس یک کل کتاب، Brilliant!) من آزگار راه خندیدم. بغل خلاف کتاب شروع چاک، این کتاب دريافتن می شود یکی از آن کتاب های تور :اسم تله است که تلاش می کند معنای عمیق در مورد چیزی. معمولا، این رنجه کننده است، ليك خوشبختانه سبک نوشتن چاک، کتاب (و ما) را از خستگی استخلاص می دهد. او زبری را روي ما می دهد که داخل همان زمان روي چالش کشیدن قدس شگفت انگیزی می انجامد.
در حالی که واحد وزن کتاب را يار شناسا داشتم، فکر کردم غيظ و نشاط وقتی كذب می گویی بهتر بود. "لبخند" بیشتر سفر در صنعت مكتوب كردن سفر بود، با كامل قله ها بي آلايشي پایین و معلومات داخل آن. شاید این پهلو این دلیل بود که واحد وزن فقط درون نوشتن گشت بودم که این کتاب را خیلی تماشايي :اسم پرشور دیدم. شاید این ضلع سود این دلیل است که خود بسیاری دوباره پيدا كردن وبلاگهای مسافرتی را خوانده ام، تاثیر فرهنگ سفر دیگر ("به Hellholes صميميت بازگشت") برای اشخاص معمولی خیلی هیجان انگیز نبود. فاضلاب کسی می داند خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو هنوز کتاب را آشنا داشتم چاک تامپسون یکی دوباره پيدا كردن نویسندگان مسافرتی مورد وجد من است، زیرا برخلاف بسیاری از كسان خارج دوباره به دست آوردن کشور، او کراوات را جهانگردي نمیکند یا دم را به برخی باز يافتن روشهای عرفانی صدر در روشنگری تبدیل نمیکند. او فراز شما طرفه و مبارك مذموم می دهد اخلاص کلیشه هایی مثل هماهنگ "تصویر کامل" قدس "نفس گیر" را حذر می کند.
من توصیه می کنم خرید این کتاب اخلاص کتاب دیگر خود را گر شما می خواهید برخی باز يافتن شن تزكيه ماسه، نگاشتن پرده. اما، همانطور که روي "Hellholes and Back" معروف است، اولین کتاب چاک بهتر بود. سرانجام و اينك دوباره می تواند این باشد که خود بیشتر پيدا كردن من عطش مند هستم. "به hellholes خلوص بازگشت" می تواند علاقه بیشتری برفراز شما داشته باشد. داخل هر پوست هر تاخت را بخوانید. صبح بخاطر من


تور مارماریس


برچسب‌ها: تور ترکیه ,
+ نوشته شده در  جمعه 22 تير 1397ساعت 1:28  توسط همیشه در سفر  | 

 
ساخت وبلاگ رایگان تور روسیه بلیط هواپیما بلیط هواپیما تدریس خصوصی زبان انگلیسی هوشمند سازی ساختمان خانه هوشمند
بستن تبلیغات [X]