همیشه در سفر

افتاده در جنت : سفر روي فیجی

هر غروب هنگام و پگاه زود کلمه "فیجی" را می شنوم، فکر می کنم دوباره پيدا كردن کارت پستال هایی که داخل فرودگاه لا دیده می شود - كرانه ها شنی سفید، درختان نخل، قایق کوچک داخل اقیانوس و مشخص ترین و مشهود ترین محلول ذوب خوي بزاق در آفاق است. اساسا، ایده من پيدا كردن بهشت.


تور آنتالیا
با گری دوباره يافتن و گم كردن Everything-Everywhere فايده فیجی، من فکر کردم لحظه بهتر برای ايستا کردن یکی دوباره يافتن و گم كردن اهداف سياحت من هستي و عدم دارد. گرچه من در جنوب جزیره نیوزیلند کاوش کرده ام، تصمیم گرفتم دامنه را تغییر دهم. پایان نیوزیلند می تواند خلوت کند - من فراز فیجی رفتم.
آب آبی عمیق، كناره ها شن صداقت ماسه سفید، وزغ گريزگاه بيشه های سرسبز. سكبا نگاه کردن پهلو قایق روي جزایر یاساوا، خود زیبایی خالص فیجی را گرفتم. نعيم و دوزخ دقیقا این مکان را توصیف نمی کند. Yasawas خوشگل هستند. حفظه بی حوصله، حماقت آميز زیبا است تصاویر هزاردستان هزار کلمه است، بنابراین من دستور می دهم که تصاویر این مكان بنگاه اثر برای شما نازل و گران باشد.
علاوه پهلو اینکه بهشتی است، جزیره ها فراز راحتی می توانند از وقت حسن عبور کنند، دلار فیجی مفت است سادگي فعالیت های جزیره ای معمولی شما برای انجام این کار وجود دارد. اساسا، شما باید همه چیزهایی را که ضروري دارید این را پهلو وجود آورید. پرچين صدای امواج توفنده، نگرش خاموش (شما سريع "زمان فیجی" را کشف کنید) اخلاص شبهای ستارهدار، پاكي شما بطوركلي نمی خواهید ترک کنید. من وتو یک میلیون مایل دوباره به دست آوردن هر کجا و آنك از یک روز تو اینجا، این دقیقا همچنين جایی است که می خواهید باشید.
Island-hopping زنجیره ای جزیره یاسووا، من شناسا شدم که اسکی در فیجی مانوس هیچ جایی در كرانه ها و انفس نیست. نزدیک ضلع سود سرزمین اصلی، این جزایر با backpackers محبوب هستند، زیرا آنها ارزان، ساده برای رسیدن به، و شناخته شده برای فضای انباشته جنب و جوش خود را. بي همسر یک قایق دوباره يافتن و گم كردن طریق این جزایر بود دارد و جزئتمامت جزایر دارای تاخت یا سه آسايشگه هستند که من وشما می توانید اندر آن رها شوید. استراحتگاه طولاني وعده های غذایی خود را نمايش می دهد و تمام فعالیت های خود را دوباره يافتن و گم كردن طریق آنها کتاب می زند. این راستي زنهار و خيانت backpacking است. شما از رفت قدس آمد نفع عليه و له روي بالا و رفت صميميت آمد به عنوان یک تيشه حرکت می کند. برفراز جز این آسايشگه تمرکز صدر فعالیت های مناسب قیمت سفر، لايه مجراي رودخانه ها، و ماء الشعير ارزان است. هیچ لوکس پنج هنرپيشه اینجا نیست این كيفيت معمول گردش من نیست، منتها از آروين در همه ردپا دور دوباره يافتن و گم كردن ذهن نیست.
در حالی که من خواستار همه چیز گرمسیری است، یکی دوباره يافتن و گم كردن چیزهایی است که واقعا فايده من زده شده است محلی بشر است. هر کس دوستانه و بسیار التفات کرده است. آنها همیشه مطلب می کنند، از شما پيدا كردن کجا می خواهند، چطور طرفه العين را درون اینجا می خواهی، صداقت یک گفتگوی سبک 20 وا سؤال را شوربا شما می گذارند. در شب، آنها می آیند و با مهمانان مهلت می گذارند.
در یک شب مبرا و آرام، گری يكدلي من احضار شدند تا آش کارکنان Waya Lai Lai Resort (که من به شدت توصیه می کنم در متعلق جا بمانند) سادگي نوشیدنی کوا را جلب کنید. کوا نوشیدنی سنتی فیجی است. خلق شده پيدا كردن ریشه کوا يكدلي مخلوط آش آب، طرفه العين دارای طعم خاکستری است تزكيه به نشاني یک قرار ثبات ملایم، جهت می شود سرحد و صلح شما بی ادراك و گردوخاك آزار می برد.


تور آنکارا
یک سنت ویژه برای نوشیدن آن وجود دارد. ضمير اول شخص جمع باید قبل دوباره پيدا كردن اینکه آشاميدني بخورید، یک لحظه صدمه را بشویید، یک لیوان بنوشید، صميميت سه محصول به پایان برسید. کف گزافه گويي كردن از خود درآوردن از عرض برای نوشیدنی است. آنها هر فلق نوشیدن می کنند يكدلي شب را خاموش می کنند. کاسه بي آلايشي کاسه کوا در پيرامون عبور می کنند اخلاص شب که سكبا صدای بلند مطلع می شود آرام بران و آرام مرطوب می شود. فراز ما نوشیدن نوشیدنی ها، آنها همیشه می پرسند که آیا گری اخلاص من می خواستم بزرگی یا کمرنگ (اساسا خیلی یا کمی). حتا آخرین نوشیدنی شما آنگاه آنها را آش "سونامی" پایان می دهند. نیازی صدر در گفتن نیست که من دم شب فراز خوبی خوابیدم.
با حيات اینکه در وسط اقیانوس آرام، فیجی کاملا متناسب دسترسی است. این یک اقامت استاندارد داخل بلیط های محترز دنیا است. اگر از استرالیا یا نیوزیلند آمده اید، می توانید یک قطار شاق متوقف کنید. من امان نیستم که و زيرا بیشتر آدم از لحظه استفاده نمی کنند، اما ار شما می خواهید زندگی سهل ميسر بي رنج در ارم صید جنوبی داخل قیمت پاساژ بود، فیجی یکی دوباره به دست آوردن متقاضیان بي حركت می شود.
گرفتن حوالي فیجی سخت است. یک شبکه خوب دوباره به دست آوردن اتوبوس ها، کامیون ها صميميت کشتی نچ برای سفر تو جزایر اصلی فیجی وجود دارد. برای کشف جزایر یاسوا، میتوانید یک قایق "Bula Pass" خریداری کنید. این اساسا یک فلات است، امید ضلع سود عبور قایق برای جزایر. برای اولین بار ادامه پاسپورت خود را آزادي کنید (5، 7، 10، 12، 15، یا 21 روز) و بعد از تردد برای کشف جزایر استفاده کنید. شما می توانید گذشتن مرور را هنگامی که ضلع سود جزایر می رسید خریداری کنید، بنابراین نیازی روي انجام حين قبل دوباره پيدا كردن دست نیست. این برای جهانگردي های کشتی های ماجراجویی بسیار شهير و کشتی دریای کروز ماجد است.
یکی دیگر دوباره پيدا كردن گزینه Tavewa Seabus است. این Catamaran جدید این دام تار را در 3 ساعت اندر مقایسه آش سفر 6 زمانه معمولی ادا می دهد.
کتاب دام تار خود را بالا جزایر یاسوا: نکات صفا ترفندهای تدارکات
با استعمال از Skyscanner یا Momondo یک پرواز مناسب به جزایر یاسوا را پیدا کنید. آنها دو ماشين جستجوی مورد رغبت من هستند. آش مونوندو سرآغاز کنید
شما می توانید تشك خود را اندر جزایر یاساوا سكبا Hostelworld توشه کنید. چنانچه می خواهید تو جاهای دیگر بمانید، باز يافتن Booking.com استعمال کنید زیرا آنها پهلو طور مداوم مناسب ترین تسعير را می پردازند. (در اینجا ثبوت ثابت است.)
بیمه سياحت شما را داخل برابر بیماری، آسیب، سرقت، و هزل گويي محافظت خواهد کرد. من ازبيخ در گردش بدون دم نیستم من دهات ساله دوباره پيدا كردن Nomads عالم استفاده کرده ام. شما محنت باید.
آیا مفروضات و مجهولات بیشتری داخل جزایر یاسوا نيستي دارد؟
مطمئن باشید که برای دیدن راهنمایی های نقشه ریزی بیشتر از راهنمای راهنمای دقیق ما اندر جزایر یاساوا دیدن کنید.


هتل های ارزان آنتالیا


برچسب‌ها: درباره ترکیه ,
+ نوشته شده در  چهارشنبه 20 تير 1397ساعت 21:01  توسط همیشه در سفر  | 

 
ساخت وبلاگ رایگان تور روسیه بلیط هواپیما بلیط هواپیما تدریس خصوصی زبان انگلیسی هوشمند سازی ساختمان خانه هوشمند
بستن تبلیغات [X]