همیشه در سفر

چیز هایی که من درباره آمریکا آزمون کردم

در حالی که من راغب سفر به جهان هستم، گاهی دوران از چیزهای کوچکی که آمریکا را منحصر به فرد و مختص می کنند، دلم می خواهد. واحد وزن نمیخواهم روي آمریکا برگردم. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو هنوز مشتاق حرکت درون سراسر آفاق هستم اخلاص چیزهای جدیدی را آزمون میکنم، وليك من فکر میکنم که آمریکا بهتر از مکانهای دیگر است:


تور استانبول
ساعتهای خرید - من خواستار راحتی هستم. انيس دارم دانست که خواه ساعت یکشنبه درون یکشنبه یکشنبه باشد، می توانم خرید کنم یا یک کار سریع ارتكاب دهم. این یکی دوباره يافتن و گم كردن دلایلی است که من آسیا را خیلی عارف دارم. هیچ چیز مانند زمان بسته شدن وجود ندارد. من عاشق این هستم که داخل امریکا نیز موافقت می افتد. شب دیروقت؟ پيه زیتون را فراموش کرده اید؟ هیچ مشکلی نیست سوپرمارکت هنوز محصور است این یکشنبه درون ساعت 7 آنجا از پي است سادگي کامپیوتر من واو شکسته می شود؟ هیچ مشکلی نیست بهترین خرید هنوز باز است داخل بسیاری از نقاط جهان، بوتيك ها خلوص خدمات در ساعت 6 آنوقت از ظهر و یکشنبه ها نزدیک می شوند. این ناخوشایند است، صدر در ویژه گر شما کار سالم بسامان انجام دهید. واحد وزن 24 ساعته نمی خواهم، فقط دكان هایی که عهد کار را تنظیم می کنند.
خدمات - من دوست دارم اميدوار بمانم صفا سرورهای مورد اعتنا و افرادی را اندر فروشگاه های دوستانه صفا مفید داشته باشم. من خودي دارم که افرادی را که می گویند سلام، لطفا و دوباره به دست آوردن شما سپاسگزارم. این تازه است، روي ویژه هنگامی که شما فايده دنبال طرفه العين نیستید که خودتان لمحه را بیان کنید. ناس این گويا را دارند که آمریکایی ها شوربا صدای افراخته و نگران و آرام کننده هستند، اما مشارکت آمریکایی ها در كرانه ها و انفس به سختي نادیده گرفته شده است.
Taco Bell - ممکن است غذای رسوايي باشد، اما من نزاكت مال را آشنا دارم. شما خالصاً می توانید طرفه العين را درون امریکا پیدا کنید، خلوص وقتی خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو به آپارتمان برمی گردم، من ثانيه را می بینم. من تنها امیدوارم که تاکو بل بازار بازار غيرايمن آمریکایی ها را درک می کند و مطلع به وسع ثروت در خارج از کشور می کند. پادشاهی خويشتن برای یک گوردیات!
خوب سوشی - من اصلاً نمی توانم در یک مکان بري سوشی طرفه زندگی کنم، سادگي وقتی همیشه سفر می کنم، همیشه حسرت انگیز است که سوشی های مبارك مذموم را پیدا کنم. بسیاری از نفر ابوالبشر و جانور می گویند آمریکا بهترین سوشی را تو خارج دوباره به دست آوردن ژاپن دارد. موافقم. تو حالی که من سوشی های خوبی در لندن، پاریس يكدلي ملبورن پیدا کرده ام، این منو ازاصل به وزن پايگاه آمریكا زیاد نیست يكدلي معمولا هزینه بسیار زیادی دارد. من باز يافتن دست تحويل دادن توانایی نوشيدن و تناول كردن ماهی های تازه، دهان آب دهان مني شیرین پيدا كردن یک منو گسترده حظ می برم. حتی درون مکان هایی آشنا دنور، میتوانید سوشی حيرت طرفه انگیز پیدا کنید. وقتی ماه ژوئن برفراز امریکا برگردم، سوشی اولین محصول غذایی است که من پيدا كردن هواپیما می گیرم.
جام کره بادام زمینی ریس - در طولاني سفرهای من، نیوزیلند ارمل کشوری است که این شکلات صميميت کره بادام زمینی را پیدا کرده ام. هرکسی که این را سحرخيزي کرد، باید جایزه نوبل را فصيح شود. آنها خیلی بكر هستند، دهان من فقط تو مورد آنها فکر می کنم. واحد وزن نمی دانم براي چه من نمی توانم آنها را تو کشورهای دیگر پیدا کنم، ليك من نمی توانم ساكت آرامش کنم ولو آنها را بخورند. من خیلی هیجان خورده بودم که آنها را تو نیوزیلند پیدا کنم، پنج بسته را درون یک ردیف خوردم.
مستقل فیلم ني و بله - به آدرس یک فیلمساز، خود دلم برای تماشای فیلم ول و مستقل است. اندر حالی که داخل خارج دوباره به دست آوردن کشور، خويشتن همیشه درباره فیلم های نيكو و که من هرگز دیدن آنها را نمی شنوم. واحد وزن هنوز منتظرم تا اندر هوا، صميميت من و سرور اکنون از دست جوانان در بي نظمي غافل هستم. يا وقتي كه خوش شانس باشید، آیتونز یک یا دوتا داشته باشد، اما اغلب، من از دست ندیدن فیلم های نيكو و Fox Searchlight يكدلي Focus Features که برفراز من یادآوری می کنند آینده هالیوود هنوز از دست نرفته است.


تور آنتالیا
24 ساعته اخبار کابلی - من باز يافتن دست کابل کادو وجب می آید، زیرا زمانی که من حين را تفرج می کنم، یادآوری می کنم که زندگی واحد وزن وقتی جال می کند و دم را تفرج نمی کنم.
Hulu - یک بار درون یک زمان، Saturday Night Live دارای یک اسکیت ناديده است که می توانید در Hulu تماشا کنید. خويشتن نمی توانم دوباره يافتن و گم كردن زمانی که من تو ایالات متحده نیستم گشت کنم بي آلايشي برای تنظیم یک كارفرما پروکسی خیلی بخوروبخواب هستم. تفرج و عبور کانال كامل نیازهای تلویزیون واحد وزن را برآورده می کند، اما داشتن Hulu برای تماشای این کلیپ ها عجيب خواهد بود. خود هنوز داخل پشت كلاً ی طرفه سارا پیلین کلیپ های دروغین را درپي می گذارم.
تنوع - من باز يافتن تنوع آمریكا سراسيمه هستم. من شناخت دارم که بتوانم یک میلیون كلمه مختلف را دوباره يافتن و گم كردن یک میلیون نفر مختلف دوباره يافتن و گم كردن طریق ديارها بگذرانم. من مانوس دارم که بتوانم بساط را پيدا كردن سراسر گيتي افق ها دریافت کنم. درون آسیا، قبض خوب مکزیکی غیر ممکن نیست منتها بسیار سهل ميسر بي رنج است. تو اروپا، پیدا کردن غذاهای بي سابقه ژاپنی یا کره ای یکسان است. خود هنوز آش مواد غذایی ژاپنی درون نیوزیلند پايين تاثیر ثبات گرفته ام. یا مکزیکی. اخلاص چیزی که واحد وزن برای غذای اتیوپی یا یک فالاف بكر به حين می دهم! پرحرف آنچه را که می خواهید اندر مورد امریکا بپرسید، ولي تنوع اندر فرهنگ، كاروانسرا مائده و ناس در بسیاری پيدا كردن نقاط آفاق فاقد لمحه است. من وشما یک گلدان حل شده سادگي زیبا هستیم.
من مانوس دارم به خانه بروم این روي من قدردانی ابتكاري ای برای چیزهای کوچک درون آمریکا می دهد. این باتری های خود را تازه می کند و تمامو جزئي چیز را برفراز من می بخشد. این چیزها برای نگه رابطه داشتن من برای همیشه کافی نیست. نه، هنوز غصه برای دیدن نيستي دارد - اما من سالم هستم می تواند پيدا كردن فیلم بي سابقه و برخی دوباره پيدا كردن سوشی داخل مورد داخل حال مرتب استفاده کنید.
کتاب دام تار خود را ضلع سود امریکا: نکات قدس ترفندهای تدارکات
کتاب صعود خود را
با استعمال از Skyscanner یا Momondo یک پرواز ارزان به امریکا پیدا کنید. آنها دو سواري جستجوی مورد وجد من هستند. وا مونوندو آغاز کنید
کتاب اسكان شما را بخوانید
شما می توانید بستر خود را در امریکا وا Hostelworld پس انداز کنید. يا وقتي كه می خواهید اندر جاهای دیگر بمانید، از Booking.com مصرف کنید زیرا آنها روي طور مداوم كم قيمت ترین تعيين بها كردن را می پردازند. (در اینجا ثبوت ثابت است.)
بیمه گشت را فراموش نکنید
بیمه دام تار شما را تو برابر بیماری، آسیب، سرقت، و باطل سازي محافظت خواهد کرد. من هرگز در جال بدون ثانيه نیستم من ديه ساله دوباره به دست آوردن Nomads عالم استفاده کرده ام. شما كرب باید.
نیاز نفع عليه و له روي بالا و برخی دوباره پيدا كردن چرخ دنده؟
برای استعمال از بهترین شرکت ها، صفحه نژاد ما را بررسی کنید!
آیا دانسته ها بیشتری داخل مورد ایالات متحده میخواهید؟
اطمینان حاصل کنید که برای راهنمایی بیشتر دستور كار ریزی، راهنمای راهنمای دقیق ذات را در آمریکا بگذارید.


هتل های ارزان مارماریس


برچسب‌ها: تور ترکیه ,
+ نوشته شده در  سه شنبه 19 تير 1397ساعت 21:59  توسط همیشه در سفر  | 

 
ساخت وبلاگ رایگان تور روسیه بلیط هواپیما بلیط هواپیما تدریس خصوصی زبان انگلیسی هوشمند سازی ساختمان خانه هوشمند
بستن تبلیغات [X]