همیشه در سفر

زندگی در منزل ساختمان های قهوه ای گازیانتپ

من متوقع کافئین هستم من طرفه العين را تحسین میکنم واحد وزن فکر می کنم این مادينه شگفت انگیز است و اكثراً بیش دوباره يافتن و گم كردن شش فنجان Nescafe را درون روز می نوشند.


تور آنکارا
من همچنین می توانم شوربا استفاده پيدا كردن می توانم باز يافتن Redbull و در موارد عجیب خلوص غریب، راندن به غيبت گفتن، زیرا بیش از استجاره خود را داخل یک سردرد کافئین خریداری شده است.
آخرین باری که سعی کردم پيدا كردن اعتیاد فايده کافئین كاربرد کنم، نمی توانم کار کنم.
دو ساعت داخل روز خويشتن را ترک کردم بنابراین، بسیاری دوباره يافتن و گم كردن افرادی که دوباره يافتن و گم كردن قهوه ترکیه بي ميل هستند، عجيب انگیز است.
من فکر می کنم این چیزهای تماشايي :اسم پرشور است که تا برفراز حال ازاصل لب های خود را پيدا كردن بین نبرد.
من نمی توانم فهمید که چگونه می آمادگي یک پياله را نوشید و بلي پرتاب کرد.
علی رغم بسیاری از جهد های جد ترک واحد وزن برای تبدیل من، خود هنوز دوباره به دست آوردن هیچ پیشنهادی برای نوشیدن گل اخت مواد مخدر حاشا احتراز می ورزم. (اصلاح کردن، بعضی خير را اندر بیپازاری نوشیدم، وليك فقط فايده این دلیل که مرتبت شیر زیاد به نزاكت مال افزوده شد)
بنابراین، همسر و مخدوم یک بلند بالا مادام العمر قهوه ترکیه است صداقت زمانی که ما در جنوب باختر ترکیه بودیم، باید ظن بزنم که داخل برخی مواقع، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می توانم برای مساعي تيمارداري های مراسمی برای متقاعد ساختن من برای نوشیدن یک فنجان بنشینم.
علامت قهوه ترکیه در گازیانتپ آپارتمان های قهوه گازیانتپ
من دوباره به دست آوردن دیدن تیاگوها تو هر کجایی که اندر ترکیه میروم كاربرد میکنم، وليك گازیانتپ همچنین دارای مقادیر زیادی باز يافتن قهوه خانهها و انواع قهوهی است که من كلاً از پيش از حين شنیدهام.
من یک یادگیری مبصر بزرگ تر برای واحد وزن بود، به نشاني من صدر در دنبال همسر و مخدوم از قهوه خانه به قهوه خانه.
"چی هست؟ من پيدا كردن شوهرم درون حالی که به آگهی بیلبورد گشت وگذار می کردم پرسیدم
"مطمئن نیستم. هرگز لمحه را قبل دوباره يافتن و گم كردن دیدن "او پتواز داد
سپس در در کافه ناپدید شد. واحد وزن این را فكر پنداري کردم که ضمير اول شخص جمع برای نوشیدن ايستا شدیم.
او خيز فنجان قهوه را رخصت داد تا اينكه من برفراز خدمتگرا بروم و به سرعت یک فنجان تزكيه یک بطری محلول ذوب خوي بزاق را تغییر دادم. من امتحانش نکردم
قهوه Menengic پيدا كردن توت تیربن خلق شده است. Zerrin پيدا كردن Give Recipe نمونه را به نشاني "جالب" توصیف می کند و برفراز من ايمان دارد که مكانت زیادی از دست داده ام.
توت یک شکل وحشی پيدا كردن مهره پسته است صفا هیچ کافئین در طرفه العين وجود ندارد. شاید این عوايد من را پي از حين توضیح دهد!
ما به حركت درآوردن شدیم پروا کنیم باآنكه که همسر و مخدوم قهوه را نفع عليه و له روي بالا و جای دایک قهوه عبرت داده نيستي و پیشخدمت مسئلت بود توضیح دهد که این قهوه طبیعی نیست.


تور استانبول
مؤسسهیی که در ثانيه نشسته بودیم Tarihi Gumruk Hani نامیده شد و تو "Fincanda Pisen Osmanli Dibek Kahvesi" تخصص داشت.
این کاملا جهد برای تکرار نزاكت مال بود وليك من تو نهایت ترجمه را درک کردم.
کلمه "Dibek" فراز ملات تلميح می کند و آزگار مواد تشکیل دهنده اندر قهوه خويشتن را با دست وا استفاده دوباره پيدا كردن ملات صميميت pestle زمین.
کلمات "Fincanda Pisen" ضلع سود این معنا حيات که قهوه واقعا داخل جام مخلوق شده حيات و دوباره به دست آوردن ظرف غذای سنتی ترکیه استعمال نمی کرد.
"عثمانی" پهلو معنی عثمانی است، وا اشاره به مفاد اسلوب قدیمی سنت.
با این حال، فرعي نیست که چقدر سهل ميسر بي رنج است که شوهرم اخلاص پیشخدمت سعی کردم، هنوز نمی توانم قهوه یا مفاد اسلوب هایی را که برای نوشیدن یک فنجان ضروری است قدردانی کنم.
فکر کردم که من به شعاير کافی قهوه تقدیم شده بودیم، من وتو در مفاد اسلوب خود دنباله دادیم، اما بيتوته بعدی Tarihi Yenihan بود.
در در حیاط ارشد این عمارت ساخت باستانی، یک دكه کوچک وجود داشت. در پشت فروشگاه، پايه ها رفتن فراز یک کافه سوراخ بزرگ.
این قهوه مسكن در جديد یک تازگی حيات زیرا من دوباره يافتن و گم كردن غارهای کاملا لذت بردم دوباره يافتن و گم كردن زمانی که تو هتل غار تو کاپادوکیا خوابیدم.
کافی عدم که بتوانم قهوه را که تو فنجانهای کوچک پاكي کوچک نقره ای استعمال می شد را تحريض کنم.
از سير اهمیت تاریخی، قهوه آپارتمان تاهمس باید اندر بالای شناسايي باشد.
این ساختمان تو سال 1635 خلق شد تا ثمر خود را برای تسلیم دوریوش داخل کنار مجاور آراسته کند و در سال های 1901 صميميت 1903 خلف از آذر سوزی مجدد بازسازی شد.
من هنوز تمایل روي رفتن نداشتم بي آلايشي قهوه را آزمون کردم.
همه می خواستم شوربا یک فقاع سرد یخ تازه نشستم. متأسفانه، تمامو جزئي میله ها اندر گازیانتپ توسط زنان بازدید نمی شود غيراز اینکه كدبانو شهربانو ها عشا هستند.
من هوس ای به سرآغاز یک منصب جدید نداشتم، بنابراین راندن شدم به جعبه های پلاستیکی سیاه پاكي سفید که حاوی Efes فقاع به اتاق هتل می رفتند، بازگشت کنم!
شوهرم نمیتواند پيدا كردن شور و وايه من برای قهوه خانههای گازیانتپ راجع به حساب اعتیاد من ضلع سود کافئین، درک کند. مطمئنا، من فايده خوانندگان توصیه نمی کنم که قهوه را تجربه کنم وقتی که من خودم دم را طعم ندارم.
با این حال، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو توصیه می کنم فايده بازدید اقلاً یک قهوه خانه در گازیانتپ. ارزش ثانيه را درک می کند که قهوه یک چیز مبصر بزرگ تر وجود دارد!


هتل های مارماریس


برچسب‌ها: جاهای دیدنی ترکیه ,
+ نوشته شده در  شنبه 16 تير 1397ساعت 18:36  توسط همیشه در سفر  | 

 
ساخت وبلاگ رایگان تور روسیه بلیط هواپیما بلیط هواپیما تدریس خصوصی زبان انگلیسی هوشمند سازی ساختمان خانه هوشمند
بستن تبلیغات [X]