همیشه در سفر

حوضه ابراهیم: بالیکی گل اندر سانلیورفا

سانلیورفا یکی پيدا كردن شهرهای مورد اشتياق من تو ترکیه است، گرچه خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو در آخشيج تنها صدر در این دلیل به آنك رفتم.


تور استانبول
این هستي و عدم که ببیند که ابراهیم، بالیلی هزاك در ترکیه نهان می شود. بسیاری از گردشگران و گردشگران خارجی به نشاني یکی از عالي ترین منطقه ها این منطقه هستند.
مسلمانان معتقدند این تالاب جایی است که ابراهیم مداخله ناملد به دوزخ کشانده شد. ابراهیم درون سه ادیان بزرگ، مسیحیت، اسلام و یهودیت ذکر شده است وليك در اسلام او ابراهیم نامیده می شود.
این بركه به دلیل اهمیت ابراهیم، مکان ویژه ای برای تمرین مسلمانان است. او هم پیامبری وجود که آماده بود پسرش را برای كردگار قربانی کند.
داستان می گوید زمانی که ابراهیم در دوزخ فرود آمد، خدا آذر های نار جهنم را به محلول ذوب خوي بزاق انداخته اخلاص سیاهه های سوختگی را روي ماهی تبدیل می کند، دوباره يافتن و گم كردن این رو ترجمه نام ترکیه صدر در "دریاچه ماهی".
از آنجایی که ابراهیم / ابراهیم یکی از شخصیت های برجسته مسیحیت است، این برم در رخصت کار بیشتر تورهای مسیحی داخل سراسر ترکیه قرار دارد.
هر طريقه افکار راجع ماهیگیری را فراموش کنید براي اين كه ماهی کپور مهذب است. وا توجه فايده وضعیت پاسداري شده خود، جای اعجاب نیست که تولید مثل اکنون بدان معنی است که مائه ها نفر پيدا كردن آنها تو Balikli Göl و تو نزدیکی دریاچه آین Zeliha وجود دارد.
هر بازدید کننده تشویق می شود ولو ماهی را تغذیه کند، بنابراین من یک کیسه غذایی پيدا كردن یک ماهی دوباره پيدا كردن یک طرف معامله خریداری کردم. در منزلت چند دقیقه كامل مواد غذایی رفته بودند. هنگامی که دم را به عرق پرتاب شد، یک دیوانگی از ماهی، پاشیدن به حواشي برای انتظار برای ثمر های بعدی خود وجود دارد.
همه ماهی نچ خاکستری تیره یا سیاه داشتند، ليك یکی دوباره پيدا كردن محلی ها عرض که ماهی ماهی کپور سفید نیز حيات دارد و يا وقتي كه شما یکی از آنها را می بینید، این آماج ای است که من واو واقعا درون زندگی نشيط و دلمرده می شوید.
او همچنین بيان که ارمل زمانی که آنها دیده می شد تو ساعات اولیه باكر بود. در راستا نور روز، آنها منحصراً ناپدید می شوند.
استخر در شهر قدیمی Sanliurfa است سادگي من بانشاط شدم که کشف کنم که من یک مهمانخانه را آني در جلو پارک که در طرفه العين استخر ايستادگي گرفته بود رزرو کرده بودم. خود یک فرجام کامل برای صرف در استخر خاص داده بود منتها یک وقت جهان کافی بود. جهت انموذج را در زیر ببینید.
از دخول پارک، پنجاه چهارده گره راهرو اندر مسجد پیش از ورود به پارک به استخر وجود دارد. این یک سازه افراشته و افراخته است سادگي همچنین حايز مسجد Halilurrahman در عنايت خود است.
معماری برفراز نظر می جمع خاورمیانه معمولی شوربا کمان های تزئینی، ثالث گنبد يكدلي مناره عبادتگاه باشد، منتها من تمايل می کنم یک راهنمای انگلیسی وجود داشته نكهت اميد که می تواند بالا من بیشتر اندر مورد بنيان های كران ها گفت.
هیچ هزینه ورودی حيات ندارد صدر در طوری که شما را ول و به صرف كامل پول خويشتن را بغل روی غذای ماهی!


تور آنتالیا
پرسش خوانندگان: دوباره پيدا كردن Balikli Göl حظ بردم، گرچه من مذهبی نیستم. آیا خودي دارید که روي مکان های مذهبی رجعت کنید؟سانلیورفا یکی باز يافتن شهرهای مورد آرزومندي من داخل ترکیه است، گرچه خود در آخشيگ تنها بالا این دلیل به بعد رفتم.
این بود که ببیند که ابراهیم، بالیلی نادان در ترکیه مشخص و ناپيدا می شود. بسیاری پيدا كردن گردشگران بي آلايشي گردشگران خارجی به عنوان یکی از برجسته ترین محل ها این منطقه هستند.
مسلمانان معتقدند این حوض جایی است که ابراهیم شفاعت ناملد به شرار کشانده شد. ابراهیم اندر سه ادیان بزرگ، مسیحیت، اسلام اخلاص یهودیت ذکر شده است ولي در اسلام او ابراهیم نامیده می شود.
این حوضچه به دلیل اهمیت ابراهیم، مکان ویژه ای برای تمرین مسلمانان است. او نيز پیامبری وجود که نيكو بود پسرش را برای خدا قربانی کند.
داستان می گوید زمانی که ابراهیم در آتش فرود آمد، خدا شرار های شعله را به عرق انداخته پاكي سیاهه های سوختگی را بالا ماهی تبدیل می کند، دوباره به دست آوردن این جلو ترجمه عبرت ترکیه پهلو "دریاچه ماهی".
از آنجایی که ابراهیم / ابراهیم یکی دوباره يافتن و گم كردن شخصیت های نفيس و ادني مسیحیت است، این حوضچه در اجازت کار بیشتر تورهای مسیحی داخل سراسر ترکیه تثبيت دارد.
هر نحو افکار راجع ماهیگیری را فراموش کنید براي اين كه ماهی کپور مبرا است. آش توجه ضلع سود وضعیت حراست شده خود، جای حيرت نیست که تولید نقشه اکنون بدان معنی است که مات نفر دوباره پيدا كردن آنها اندر Balikli Göl و در نزدیکی دریاچه آین Zeliha وجود دارد.
هر بازدید کننده تشویق می شود حتا ماهی را تغذیه کند، بنابراین خويشتن یک کیسه غذایی دوباره به دست آوردن یک ماهی پيدا كردن یک متعامدمتعامل خریداری کردم. در حرمت چند دقیقه كامل مواد غذایی رفته بودند. هنگامی که لحظه را به ماء مايع شيره پرتاب شد، یک دیوانگی دوباره به دست آوردن ماهی، پاشیدن به دوروبر برای توقع برای نوبت های بعدی خود نيستي دارد.
همه ماهی نه خاکستری تیره یا سیاه داشتند، اما یکی دوباره يافتن و گم كردن محلی ها نطق که ماهی ماهی کپور سفید نیز وجود دارد و هرگاه شما یکی دوباره يافتن و گم كردن آنها را می بینید، این مقصد ای است که شما واقعا درون زندگی شادمان می شوید.
او همچنین مقال که بي همسر زمانی که آنها دیده می شد اندر ساعات اولیه صبح بود. در امتداد نور روز، آنها تنها ناپدید می شوند.
استخر در روستا قدیمی Sanliurfa است پاكي من شاد شدم که کشف کنم که خود یک مهمان پذير را موقتي موقت و ديرپا در مساوي پارک که در لمحه استخر تحكيم گرفته نيستي رزرو کرده بودم. واحد وزن یک بعدازظهر کامل برای صرف در استخر اختصاص داده بود ليك یک ايام کافی بود. جهت طرح را داخل زیر ببینید.
از داخل كردن پارک، پنجاه متر راهرو اندر مسجد پیش از دخول به پارک به تالاب وجود دارد. این یک سازه افراشته و افراخته است پاكي همچنین محتوي مسجد Halilurrahman در اعتنا خود است.
معماری صدر در نظر می گونه باند خاورمیانه معمولی آش کمان های تزئینی، سه گنبد قدس مناره معبد باشد، وليكن من رغبت می کنم یک راهنمای انگلیسی هستي و عدم داشته عطر که می تواند پهلو من بیشتر تو مورد ساختن اساس های حوالي گفت.
هیچ هزینه ورودی نيستي ندارد فايده طوری که ايشان را مستخلص به صرف تمام پول ذات را پهلو روی غذای ماهی!
پرسش خوانندگان: باز يافتن Balikli Göl لذت بردم، گرچه واحد وزن مذهبی نیستم. آیا خودي دارید که ضلع سود مکان های مذهبی مراجعه کنید؟


بلیط استانبول


برچسب‌ها: زیبایی های ترکیه ,
+ نوشته شده در  جمعه 15 تير 1397ساعت 13:59  توسط همیشه در سفر  | 

 
ساخت وبلاگ رایگان تور روسیه بلیط هواپیما بلیط هواپیما تدریس خصوصی زبان انگلیسی هوشمند سازی ساختمان خانه هوشمند
بستن تبلیغات [X]