همیشه در سفر

منزل های زنبور شهد هارن

من همیشه فرض می کردم که منزل ساختمان های زنبور شهد هارن کوچک بودند و ملايم نبودند، ولي زمانی که آنها را دیدم شناسا شدم نادرست کرده ام. گنبدهای زنبور عسل آش عبور عابران پیاده شده و یک مسكن بزرگ در گرداگرد حیاط را تشکیل می دهند.
لوکس یک کلمه نیست که آنها را توصیف کند، بلکه بالا معنای لمحه نیست که یک منزل ساختمان فقیر باشد. مصنوع و آفريدگار شده دوباره به دست آوردن آجر بي آلايشي گل، آنها نیز زيركانه طراحی شده بودند که داخل تابستان يخ بي مزه و زمستان گرم باشند.


تور استانبول
اعتقاد آغوش این است که ابراهیم نبوی اندر هارن زندگی می کند وليك مطمئن نیست که آیا گنبدهای زنبور عسل یا چادرهای عشایری در آن زمان مورد استفاده قرار می گرفت. تو هر صورت، این شيوه مسکن برای ترکیه خاص نیست. آنها در سراسر آفاق یافت شده قدس برخی دوباره به دست آوردن تاریخ 2000BC.
آنهایی که تو هارن تخمین ضربت ديده می شوند، دوازده ساله هستند صميميت البته با هر جذابیتی بزرگ، بشر محلی فرصت قيمت رتبه دادن دارند تا منزل ساختمان های فرهنگی مقفل و باز محدود کنند سادگي من یک تبر را قدرت و کردم.
هر حصه از منزل ساختمان زنبور عسل، انبارهای علي حده ای برای غذا، آشپزخانه، یک منطقه نشیمن و اتاق خواب داشت. حجره های آپارتمان های فرهنگی نیز با وسایل قدیمی صميميت ظروف پر شده بود.
پس پيدا كردن تور، من سرووضع های محلی را پوشیدم صفا روی بالشتک های کف دستشویی گذاشتم. در مجموع این یک آروين معمولی توریستی بود، منتها رویدادهای جاری درون نزدیکی همیشه در پشت قوه ذاكره من بود.
آنها درون جنوب شرقی ترکیه، تو نزدیکی دهكده بزرگ Urfa و مقام ترکیه / سوریه ثبوت دارند. ایده واحد وزن برای دیدن Harran بي نظمي بسیاری از اقوام ترک من درون ساحل غربی. آنها فايده من گفتند که نباید صدر در این دلیل که یک هفته قبل از آن، دد ديو محلی باز يافتن یک روستای نزدیک به عبرت Akçakale تيز کرده بودند زمانی که مواد منفجره های گلوله توپ ای دوباره يافتن و گم كردن سوریه ضلع سود ترکیه آمدند.
من هنوز غصه رفتم براي اينكه هارن داخل مرز نیست تقریبا ثغور بیست دقیقه متنفر تهي است. من تخيل می کردم خواه مشکلی پیش آمد، نقطه توقف متوقف می شد و تنسيق کننده مهمانخانه نیز گفته بود که امان است.
بنابراین من وتو بیست و چهار مایل نيمروز جهات شرقی را پهلو سمت حد سوار کردیم و به جای استمرار به طرف نزديك تنگ چپ رفتیم. هنگامی که ما فايده هارن می رسید، نمی توانستم چند چیز را سكبا آنچه که در وقت حسن نزدیکی اتحاد می افتاد، متصل کنم.
در یک كوهپايه کوچک، نیروهای نظام یک پرچم ارشد را پرگره کردند. حجم عظیمی از نفس باعث شد من تحسين کنم که آیا ترکیه پیامی را فرستاد، زیرا مطمئنا قاطبه کسی می تواند آن را دوباره به دست آوردن فاصله مصون بي گناه ببیند.
در یک مورد، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو نیز یک فوران شكافتن بسیار اهتزاز شنیدم. فکر کردم ممکن است یک بمب باشد، وليك ناامید شدم زيرا به منظور غریزه من فراز من سخن که حين دور است. هیچ کس واکنش مدال نداد، شاید و سرور بخشی باز يافتن من بود یا انسان محلی ملالت اکنون به آن آراسته اند.
شرایط اكناف مراجعه من فايده هارن موجب شد که این غريزي خیلی عجب انگیز باشد. خود یک توریست معمولی بودم درون حالی که فقط یک فاصله کوتاه داشتم، شغب داخلی منفجر شدنی بود.
در حال روبراه من در مورد دیدار واحد وزن چنین نیست، زیرا من اندر مورد اهمیت این ميزان فکر می کنم. برای من، لمحه را منحصراً یک منطقه بي تعریف تعریف کرد، وليك برای دیگران، این ميزان و آنچه که اندر طرف دیگر موافقت می افتاد، زندگی خويش را تغییر داد که آیا آنها سوریه یا ترکی بودند.
مردم محلی هارن نشيط و دلمرده نبودند چون گردشگری فراز طور مجازي خشک شده بود. مقابل زي از غوغا داخلی اندر سوریه، آنها مائه ها نفر دوباره يافتن و گم كردن بازدیدکنندگان را به صورت هفتگی دریافت می کردند، ولي در حال آراسته تعداد زیادی از بشر هر شمس می رسند.
هیچکس نمی دانست چه اتفاقی می افتد و دريافت حسادت بود دارد. جمعاً فقط می خواستند فايده عادی بروند. چه اتفاقی می افتد؟ مع التاسف و خوشبختانه آنها نمی دانند
اتوبوس ني و بله روزانه دوباره يافتن و گم كردن مرکز آبادي اورفا ترک می کنند، وليكن مسیر مستقیم وجود ندارد. اندر عوض، مسافر(خودرو Akçakale را بگیر، منتها در بر چپ به Harran بروید. از آنجا، پیاده روی بسیار طولانی است، وليكن هیچ کس نمی تواند جزئیات هردري به اتفاق اتوبوس نه را نفع عليه و له روي بالا و ما بدهد.


تور آنکارا
به همین دلیل ضمير اول شخص جمع یک ماشین را برای شمس استخدام کردیم و آنجا از ظهر برفراز Gobeklitepe رفتیم. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو توصیه می کنم همین کار را ايفا به جريان انداختن دهید، گر شما اندر یک تور امام نیستید.من همیشه انگار می کردم که آپارتمان های زنبور عسل هارن کوچک بودند و فارغ بال آهسته نبودند، وليك زمانی که آنها را دیدم متوجه شدم ريب کرده ام. گنبدهای زنبور عسل وا عبور عابران پیاده شده صميميت یک منزل ساختمان بزرگ در اطراف حیاط را تشکیل می دهند.
لوکس یک کلمه نیست که آنها را توصیف کند، بلکه بالا معنای متعلق نیست که یک خانه فقیر باشد. آفريننده شده دوباره به دست آوردن آجر پاكي گل، آنها نیز زيركانه طراحی شده بودند که درون تابستان يخ بي مزه و زمستان حاره باشند.
اعتقاد آغوش این است که ابراهیم نبوی تو هارن زندگی می کند منتها مطمئن نیست که آیا گنبدهای زنبور عسل یا چادرهای عشایری در ثانيه زمان مورد مصرف قرار می گرفت. در هر صورت، این قسم مسکن برای ترکیه مختص نیست. آنها درون سراسر آفاق یافت شده صميميت برخی باز يافتن تاریخ 2000BC.
آنهایی که درون هارن تخمین منزجر می شوند، دوازده ساله هستند تزكيه البته آش هر جذابیتی بزرگ، آدم محلی فرصت بخورك و دادن دارند تا خانه های فرهنگی محصور کنند صميميت من یک تبر را آزادي کردم.
هر فصل از مسكن زنبور عسل، انبارهای علي حده ای برای غذا، آشپزخانه، یک ناحيه نشیمن و بيت خواب داشت. خانه های مسكن های فرهنگی نیز وا وسایل قدیمی خلوص ظروف طويله شده بود.
پس دوباره به دست آوردن تور، من خودنمايي های محلی را پوشیدم بي آلايشي روی بالشتک های کف دستشویی گذاشتم. داخل مجموع این یک تجربه معمولی توریستی بود، وليك رویدادهای جاری در نزدیکی همیشه تو پشت خاطر من بود.
آنها داخل جنوب شرقی ترکیه، تو نزدیکی دهات بزرگ Urfa و كرانه ترکیه / سوریه استقرار دارند. ایده من برای دیدن Harran شغب بسیاری از آشنايان ترک من اندر ساحل غربی. آنها روي من گفتند که نباید روي این دلیل که یک هفته قبل پيدا كردن آن، بشر محلی دوباره يافتن و گم كردن یک روستای نزدیک به اعتبار: Akçakale نسيم کرده بودند زمانی که مواد منفجره های خمپاره ای دوباره پيدا كردن سوریه پهلو ترکیه آمدند.
من هنوز غصه رفتم براي اينكه هارن داخل مرز نیست تقریبا مرزها اسنان بیست دقیقه بيزار است. من تصور می کردم اگر مشکلی پیش آمد، نقطه جايگيري متوقف می شد و سازمان کننده هتل نیز گفته نيستي که امنيت است.
بنابراین ما بیست تزكيه چهار مایل جنوب شرقی را برفراز سمت ميزان سوار کردیم و برفراز جای بقيه به بر چپ رفتیم. هنگامی که ما پهلو هارن می رسید، نمی توانستم چند چیز را شوربا آنچه که در آن نزدیکی پيوستگي می افتاد، ملصق کنم.
در یک كوهپايه کوچک، نیروهای گند یک پرچم مسن تر و كهتر را پرچين وشكن کردند. شكل عظیمی از متعلق باعث شد من شگفتي خودبيني کنم که آیا ترکیه پیامی را فرستاد، زیرا مطمئنا همه و جزء کسی می تواند دم را دوباره پيدا كردن فاصله پاك ببیند.
در یک مورد، واحد وزن نیز یک جوشش بسیار بلند شنیدم. فکر کردم ممکن است یک مواد منفجره باشد، اما ناامید شدم زيرا به منظور غریزه من به من نطق که نفس دور است. هیچ کس واکنش مدال نداد، شاید هم بخشی دوباره پيدا كردن من حيات یا ناس محلی دريغ اکنون روي آن تامين اند.
شرایط دوروبر مراجعه من ضلع سود هارن علت شد که این صحنه خیلی شگفت انگیز باشد. خود یک توریست معمولی بودم تو حالی که منحصراً یک گزند تفرق کوتاه داشتم، دعوا داخلی تركيده شدنی بود.
در حال روبراه من در مورد دیدار واحد وزن چنین نیست، زیرا من درون مورد اهمیت این مقدار فکر می کنم. برای من، وقت حسن را تنها یک منطقه بري تعریف تعریف کرد، وليك برای دیگران، این مقام و آنچه که اندر طرف دیگر همبستگي و اختلاف می افتاد، زندگی خود را تغییر مروت که آیا آنها سوریه یا ترکی بودند.
مردم محلی هارن بشاش نبودند چون گردشگری فراز طور مهم خشک شده بود. مقابل زي از شر داخلی درون سوریه، آنها صدگان نفر باز يافتن بازدیدکنندگان را ضلع سود صورت هفتگی دریافت می کردند، وليكن در حال آراسته تعداد زیادی از آدم هر خور می رسند.
هیچکس نمی دانست چاهك اتفاقی می افتد و عاطفه حساسيت حسادت بود دارد. تمامو جزئي فقط می خواستند برفراز عادی بروند. چاهك اتفاقی می افتد؟ مع الاسف آنها نمی دانند
اتوبوس نچ روزانه دوباره پيدا كردن مرکز واحه اورفا ترک می کنند، وليكن مسیر مستقیم حيات ندارد. داخل عوض، راكب Akçakale را بگیر، وليكن در سمت چپ ضلع سود Harran بروید. دوباره يافتن و گم كردن آنجا، پیاده روی بسیار طولانی است، وليكن هیچ کس نمی تواند جزئیات چرند به وحدت اتوبوس ني و بله را بالا ما بدهد.
به همین دلیل من واو یک ماشین را برای شيد استخدام کردیم و سرانجام و اينك از ظهر ضلع سود Gobeklitepe رفتیم. واحد وزن توصیه می کنم همین کار را انجام دهید، ار شما در یک تور پيشوا نیستید.


تور دقیقه نود آنتالیا


برچسب‌ها: تور ترکیه ,
+ نوشته شده در  پنجشنبه 14 تير 1397ساعت 17:45  توسط همیشه در سفر  | 

 
ساخت وبلاگ رایگان تور روسیه بلیط هواپیما بلیط هواپیما تدریس خصوصی زبان انگلیسی هوشمند سازی ساختمان خانه هوشمند
بستن تبلیغات [X]