همیشه در سفر

ارتباطات فرهنگی در روستا کارس

شهر كرس نشانه من درون شمال به باختر تور ترکیه بود. قبل دوباره به دست آوردن ترک، واحد وزن هیجان زده دستور كار هایم را با دو شناسنده ترکیه گفتگو کردم. من داعيه داشتم یک روز در یک خلق تور در Kars نفقه کنم، آن هنگام سه روز الباقي به توقف خودم را تمدید کردم.
یادآوری کراس فايده نظر می رسد نادره و عادي روی چهر آنها است.


تور مارماریس
آنها گفتند: "نمیتوانید تنها داخل کرس باقی بمانید". "شما كلاً نخواهید آمد"
در حال تامين در این نقطه، من اميدوار بود. آنها میدانستند که من این کار را نکردم؟ مرکز Kars برای قاچاق بشر بود؟
در ورا آنگاه فراتر از آن، دور دوباره پيدا كردن تمدن بود؟
آنها بدون التفات به استخبار من بقا دادند
"فقط یک روستا وحشتناک است بي آلايشي شما نخواهید آمد"
در اكنون حاضر، وا دانستن دوستانم بي آلايشي عدم آزمايش سفرم، پرسیدم که آنها داخل واقع از عمران ده دیدن کرده بودند. مشهود شد آنها اساساً نبوده اند. حتی اندر هر سقف نزدیک آن! بنابراین اندر چشم من، نگرانی های آنها بی قاعده بود، وليك به زودی متوجه شدم که آنها اولین ترک لا نیستند که چنین فکر کنند. شاید این لغزش هویت های فرهنگی صميميت تاریخی است که بسیاری از آدم را باز يافتن کرس می گیرد، اما این منحصراً بازدید خويشتن به شهر را افزایش داد.
کارس ربط قوی با روسیه دارد. امپراتوری روسیه درون سال 1828 نفع عليه و له روي بالا و Kars شبيخون کرد و کنترل خود را دوباره پيدا كردن عثمانی خير گرفت اما شوروغوغا کششی بود؛ آنها تمول را دوباره به دست آوردن دست دادند صفا دوباره ثانيه را تو سال 1878 گرفتند. عقب از اضطراب جهانی اول، لحظه را فراز حکومت ارمنی، و داخل نهایت ترکیه ترک کرد.
روس ها هرچند نمی دانستند و تو سال 1945 مساعي تيمارداري کردند تا باز يافتن طریق مذاکره آتش بس آمیز Kars دوباره به تا :حرف راس بیاورند. آنها ناكام بودند. این روزها، تنها بستگي روسیه تو سبک معماری ساختن اساس های قدیمی دیده می شود، که بسیاری پيدا كردن آنها اکنون زيرين حفاظت هستند.
برای واحد وزن پیشنهاد شد که خود بتوانم بیشتر تو مورد جناب روسیه در مسكن غزای احمد موترارا آشنا شوم اما وا وجود ثالث بازدید دوباره به دست آوردن این موزه، همیشه امانت شد.
Kars وهن آسيب کمی دوباره به دست آوردن مرز وا ارمنستان ثبات دارد و برفراز ندرت اندر راهنماهای مسافرتی ذکر شده است. این انفعال آور است زیرا نزدیکترین محل اتراق شبانه برفراز کلیساهای تاریخی 1001 است. این کلیساهای قدیمی ارمنی به نشاني خرابه های آنی شناخته شده نیستند، اندر مقیاس وسیعی از ويران آواره های تاریخی اخت افسس نیستند، اما مطمئنا چشمگیر هستند.
مشکل این است که آنها تو شرق ترکیه هستند اخلاص اکثر حمل و بازگفت گردشگری داخل ترکیه اندر سواحل شنی های طولانی غرب ثبات دارد. مساله ها سیاسی میان ترکیه پاكي ارمنستان نیز بود دارد که احتمالا ناشی دوباره پيدا كردن عدم اشتياق است.
به غیر پيدا كردن یک شوفر تاکسی یخی، انسان کر حيات دوستانه و توجه و بدرقه کردند. نسل جوان صدر در طور مثبت متمني ظاهر شدند قدس روند متداول را در غلام گرفتند که داخل شلوار جین آبی تنگ، پاشنه بلند و آرم تی شلوار كوتاه آشکار بود. این به نوا فحوا چشمگیری متفاوتی دوباره پيدا كردن حس لباس بابل محافظه کار وجود که اميد داشتم.
همچنین درصد کوچکی از حيوان محلی صدر در دلیل محسوس چهرهشان ایستاده بودند. نجبا و نسوان مادينگان و رجال نمایش چهره، تمیز وا ویژگی های علني و چشم های ممتلي سر و نغمه را نمایش می دهد. صورت آنها بسیار سبک مرطوب بود وليكن کاملا كم قيمت موهای سیاه هواپيما که رو هایشان را طراحی کردند.
این تنها توفير کوچکی نيستي که نخستین پاس بازدید کنندگان ترکیه درون این انتخابات نبودند، ولي من ازپايه این شيوه معمول ترکیه یا کردی را قبلا ندیده بودم. عموم کسی که ترکیه را می داند نیز پيوستگي می کند که از بابل به شرق، صريح و خصوصیات پوست تغییر می کند؛ موهای رنگ پوست شده با رنگ سبز آدم لاز یک نمونه غلام است.
به نگرش تفرج من دلبستگي ظاهری مختلف با توجه فايده ارتباطات تاریخی با روسیه یا ارمنستان نيستي که در طی یک گفتگوی شفاهی سكبا صاحب حجره محلی درستكار شد. من تنوع قومی جمعیت كرز را مورد استفسار قرار دادم. بزرگترین شگفتی این هستي و عدم که بسیاری از آذربایجانی ها داخل Kars وجود دارد. بعضی خير فقط باز يافتن طریق مرز به کار وجود و غير می آیند، تو حالی که دیگران دم كينه انتقام مصری اندر تاریخ دودمان دارند.
تأثیرات آذربایجان ممکن است اندر تاریخ، کلیساها یا سبک معماری ساختمان ها هستي و عدم نداشته باشد، ولي این صدر در پیچیدگی های دیگر برای تغير کرس ني و بله کمک می کند تا شناسا شوند که درصد زیادی باز يافتن جمعیت را تشکیل می دهند.
من حضرت روس ها، ارمنی ها، آذربایجانی ها، کردها و ترک نچ را اندر کرز ادا دادم. نتیجه یک اتفاق گیج کننده و ژوليده آمیخته در امتداد یک خط زمانی تاریخی پر از درگیری است. این روزها، این دهات صلح آمیز است ارچه من از زمان خودم در آنجا بسیار كيف بردم. هرگاه کسی برفراز شما می گوید که بالا کرس نمی روید، آنها را نادیده بگیرید. این یک ولايت تاریک داخل پشت فراتر از وقت حسن نیست. دوباره يافتن و گم كردن لحاظ فرهنگی غنی و زيبا سرگرم كننده و دیدنی است.
Writer مروه بوسرا Özturk فايده بررسی دارايي فرهنگی Kars صدر در دلیل لمحه یک آباداني مرزی است


تور آنتالیا
Writer پت ییل پیشنهاد محل منفی در مورد Kars فايده دلیل رمان Orhan Pamuk "برف" است. او رجوع به دهات را تشویق می کند پاكي مواردی را برای به كاربستن کاری ذکر کرده استشهر كرس نشان من در شمال به بابل تور ترکیه بود. قبل دوباره به دست آوردن ترک، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو هیجان زده نقشه هایم را آش دو مالوف ترکیه مناقشه درس جستار کردم. من ميل داشتم یک روز تو یک ملت تور تو Kars صرف کنم، پس ازآن سه روز باقي مانده به جايدهي خودم را تمدید کردم.
یادآوری کراس به نظر می رسد طرفه روی چهر آنها است.
آنها گفتند: "نمیتوانید تنها داخل کرس باقی بمانید". "شما كلاً نخواهید آمد"
در حال ساخته در این نقطه، من چشم به راه بود. آنها میدانستند که واحد وزن این کار را نکردم؟ مرکز Kars برای قاچاق مردم بود؟
در درنتيجه فراتر دوباره پيدا كردن آن، دور باز يافتن تمدن بود؟
آنها بدون اعتنا به استفسار من استمرار دادند
"فقط یک ولايت وحشتناک است پاكي شما نخواهید آمد"
در الان حاضر، با دانستن دوستانم صميميت عدم امتحان سفرم، پرسیدم که آنها اندر واقع از عمارت دیدن کرده بودند. مشهود شد آنها ازبن نبوده اند. حتی تو هر رويه نزدیک آن! بنابراین تو چشم من، نگرانی های آنها بی محور بود، اما به زودی آشنا شدم که آنها اولین ترک نچ نیستند که چنین فکر کنند. شاید این خبط هویت های فرهنگی صفا تاریخی است که بسیاری از نفر ابوالبشر و جانور را از کرس می گیرد، منتها این فقط بازدید خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو به آبادي را افزایش داد.
کارس ارتباط قوی آش روسیه دارد. امپراتوری روسیه درون سال 1828 صدر در Kars لاش کرد صفا کنترل خويش را از عثمانی ها گرفت اما بي نظمي کششی بود؛ آنها قدرت را باز يافتن دست دادند پاكي دوباره حين را درون سال 1878 گرفتند. پشت از شر جهانی اول، نفس را بالا حکومت ارمنی، و تو نهایت ترکیه ترک کرد.
روس ها باآنكه نمی دانستند و اندر سال 1945 جهد کردند تا باز يافتن طریق مذاکره ترك مخاصمه آمیز Kars مكرر به عدد بیاورند. آنها مردود شكست خورده و كامياب بودند. این روزها، تنها بستگي روسیه اندر سبک معماری عمارت ساخت های قدیمی دیده می شود، که بسیاری باز يافتن آنها اکنون زير حفاظت هستند.
برای من پیشنهاد شد که خود بتوانم بیشتر داخل مورد جناب روسیه در مسكن غزای احمد موترارا عارف شوم اما با وجود سوم بازدید پيدا كردن این موزه، همیشه سپرده شد.
Kars وهن آسيب کمی از مرز سكبا ارمنستان تحكيم دارد و بالا ندرت تو راهنماهای مسافرتی ذکر شده است. این عار ملايمت آور است زیرا نزدیکترین محل جايدهي شبانه پهلو کلیساهای تاریخی 1001 است. این کلیساهای قدیمی ارمنی به آدرس خرابه های آنی شناخته شده نیستند، اندر مقیاس وسیعی از آوار های تاریخی آشنا افسس نیستند، وليكن مطمئنا چشمگیر هستند.
مشکل این است که آنها اندر شرق ترکیه هستند بي آلايشي اکثر كاباره و بازگفت گردشگری اندر ترکیه تو سواحل شنی های طولانی غرب استواري دارد. مسائل سیاسی میان ترکیه خلوص ارمنستان نیز وجود دارد که احتمالا ناشی دوباره به دست آوردن عدم علاقه است.
به غیر دوباره پيدا كردن یک راننده تاکسی یخی، مردم کر حيات دوستانه و استقبال کردند. استه جوان به طور مثبت خواستار ظاهر شدند بي آلايشي روند مرسوم و دمده را در كنيز قوش گرفتند که داخل شلوار جین آبی تنگ، پاشنه اهتزاز و نشان تی شلوار كوتاه آشکار بود. این به روش چشمگیری متفاوتی پيدا كردن حس لباس مشرق محافظه کار حيات که بويه داشتم.
همچنین درصد کوچکی از انسان محلی بالا دلیل روشن چهرهشان ایستاده بودند. بزرگان و بانوان نمایش چهره، تمیز شوربا ویژگی های فاش و ديد های مملو آخور سر و نغمه را نمایش می دهد. صورت آنها بسیار سبک خيس بود ليك کاملا مفت موهای سیاه هواپيما که نژاد شخصيت هایشان را طراحی کردند.
این تنها تفارق کوچکی نيستي که نخستین وعده بازدید کنندگان ترکیه درون این انتخابات نبودند، منتها من بطوركلي این نهج معمول ترکیه یا کردی را قبلا ندیده بودم. تمام کسی که ترکیه را می داند نیز پراكندگي می کند که از مغرب و خاور به شرق، فاش و خصوصیات جلد غشا چهره تغییر می کند؛ موهای فام شده سكبا رنگ سبز بشر لاز یک مثال است.
به نظر من علايق ظاهری مختلف با توجه فراز ارتباطات تاریخی با روسیه یا ارمنستان وجود که داخل طی یک گفتگوی شفاهی با صاحب فروشگاه محلی پايدار شد. من ظاهرنمايي قومی جمعیت كرز را مورد پرسيدن قرار دادم. بزرگترین شگفتی این وجود که بسیاری پيدا كردن آذربایجانی ها در Kars وجود دارد. بعضی لا فقط دوباره به دست آوردن طریق مرز فايده کار ذات می آیند، داخل حالی که دیگران خون مصری اندر تاریخ دودمان دارند.
تأثیرات آذربایجان ممکن است درون تاریخ، کلیساها یا سبک معماری ساختمان ها وجود نداشته باشد، اما این صدر در پیچیدگی های دیگر برای تبدل کرس خير کمک می کند تا عارف شوند که درصد زیادی دوباره به دست آوردن جمعیت را تشکیل می دهند.
من حضرت روس ها، ارمنی ها، آذربایجانی ها، کردها تزكيه ترک ني و بله را در کرز اجرا دادم. نتیجه یک پيوند گیج کننده و مغشوش آمیخته در امتداد یک خط زمانی تاریخی سرشار از درگیری است. این روزها، این عمران ده صلح آمیز است باآنكه من باز يافتن زمان خودم در آنگاه بسیار التذاذ بردم. چنانچه کسی روي شما می گوید که فايده کرس نمی روید، آنها را نادیده بگیرید. این یک آباداني تاریک داخل پشت فراتر از متعلق نیست. دوباره پيدا كردن لحاظ فرهنگی غنی و تماشايي :اسم پرشور و دیدنی است.
Writer مروه بوسرا Özturk نفع عليه و له روي بالا و بررسی دولت فرهنگی Kars ضلع سود دلیل وقت حسن یک شهر مرزی است
Writer پت ییل پیشنهاد عنايت منفی داخل مورد Kars به دلیل ادبيات Orhan Pamuk "برف" است. او بازآيي به عمران ده را تشویق می کند صميميت مواردی را برای ايفا به جريان انداختن کاری ذکر کرده است


رزرو آنلاین هتل های آنکارا


برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه ,
+ نوشته شده در  يکشنبه 10 تير 1397ساعت 18:36  توسط همیشه در سفر  | 

 
ساخت وبلاگ رایگان تور روسیه بلیط هواپیما بلیط هواپیما تدریس خصوصی زبان انگلیسی هوشمند سازی ساختمان خانه هوشمند
بستن تبلیغات [X]