همیشه در سفر

بانوان و جزیره ی کیش

زنانی که به آغاز نیمی از اجتماع جمعيت با تغییر شرایط اجتماعی و فرهنگی عقب امکانات ویژه خودشان باب بخش های مختلف می گردند و گردشگری و تفریح یکی از بخش هایی است که بانوان این روزها به لحظه اهمیت زیادی می دهند شاید خیلی ها تصور می کنند گردش درب بازار و پاساژهای مختلف و خرید، نخستین و تنها امکان تفریحی جزیره کیش باب بازار و پاساژهای نامشابه و آشنا و خرید نخستین و تنها امکان تفریحی جزیره کیش برای زنان است هر چند که بسیاری از خانم ها برای خرید بهتر و آسودگي تر به جزیره سفر می کنند وليك این تمام چیزی نیست که دروازه اندر کیش منتظر بانوان است.

این پلاژ پلاژهای ویژه بانوان داخل ساحل با نمودن خدماتی مثل ماساژهای خودي طرفداران زیادی دارد. درون این که استخر ویژه ای باز برای خانم هایی دروازه اندر نظر ناراحت شده که با سباحت در آب های هيجان مشکل دارند و به این ترتیب دیگر بهانه ای برای شنا نکردن و خاتمه ندادن این ورزش مفید باقی نمی ماند!


البته این، عموماً امکانات دریایی جزیره کیش نیست. آشنا دارید غواصی را تجربه کنید و تا حدودی دم را یاد بگیرید؟ در جزیره کیش امکان غواصی با مربی خانم برای بانوان محفوظ آمين گويي شده است. پرش های آبی مانند هواپيما اسکی و پاراسل حتي این روزها طرفداران زیادی بین خانم ها پیدا کرده که عموم آنها را می توان در عرق های نیلگون خلیج فارس و جزیره کیش تجربه کرد. سر پشه دره کنار دریای بی نظیر، شمس و ساحل جزیره مجال امكان خاصی را برای حل یکی از مشکلات اساسی شفا بانوان ایجاد کرده است؛ عوض کمبود ویتامین حیاتی D . ویتامینی که خیلی با فرزندان خود راهی کیش می شوند تا فرزندان كم سن شان بتوانند این ویتامین را بصورت طبیعی دریافت کنند.

در کنار اینها دوچرخه و موتور سواری باب پیست های مخصوص باز از ممارست اسب سواري های پرطرفدار و صديق داشتنی برای زنان ایرانی است و باب جزیره کیش فضای امن و استاندارد، فرصت بهره گيري از این بسكتبال ها را برای زنان ایرانی تو سنین مختلف ایجاد کرده است. حالا از مشق کمی مسافت فرجه جدايي خلال بگیریم و سراغ تفریحات دیگر برویم. اگر شانس بیاورید و ساعت برگزاری کلاس های زمان ای به کیش سفر کنید، می توانید باب این کلاس ها نيز شرکت کرده و يادگيري ببینید سر پشه دره جزیره کیش کلاس های هنگام دنيا ای آشپزی مدرن و سنتی همتا تهیه «فست فودها» برای زنان برگزار می شود که طرفداران زیادی دارد و خانم هایی را که به دنبال مسابقه بررسي دستورهای غذایی جدید و یاد دوست شدن و رميدن آنها هستند، راضی می کند.

از تفریحات خانوادگی نباید عفو که باعث می شود زنان براحتی بتوانند ساعت های خوبی کنار خانواده هایشان بگذرانند برنامه هایی مثل رالی خانواده که خردادماه امسال درب جزیره کیش برگزار شد بهره وري از کشتی های تفریحی و قایق های کف شیشه ای، سافاری (ماشین سواری تو بیابان و کویر) و تورهای سوارکاری این مجال را برای كلاً اعضای خانواده و بخصوص زنان محفوظ آمين گويي می کند كل این امکانات درب کنار زیبایی های طبیعی جزیره کیش و آرامشی که این روزها کمتر داخل شهرهای مهتر رهبر ممتاز و زندگی های آكنده مشغله ما پیدا می شود، باعث شده جزیره کیش به یکی از معشوق ترین مقصدهای گردشگری برای زنان تبدیل شود.
برچسب‌ها: سفر ,
+ نوشته شده در  چهارشنبه 18 فروردين 1395ساعت 0:39  توسط همیشه در سفر  | 

 
ساخت وبلاگ رایگان تور روسیه بلیط هواپیما بلیط هواپیما تدریس خصوصی زبان انگلیسی هوشمند سازی ساختمان خانه هوشمند
بستن تبلیغات [X]